Frenkie de Jong op recordjacht: “Ik sta nog tweede, maar…”

Foto: Frenkie de Jong op recordjacht: “Ik sta nog tweede, maar…”

Frenkie de Jong heeft woensdagmiddag zijn handtekening gezet onder een nieuw contract bij FC Barcelona. De middenvelder verlengde tot medio 2029 en lijkt daardoor hard op weg om de Nederlandse speler te worden met de meeste wedstrijden voor Barca achter zijn naam. Dat record is nu nog in handen van Philip Cocu.

Frenkie de Jong jaagt bij FC Barcelona op record Philip Cocu

Cocu staat op 292 wedstrijden, waardoor Frenkie nog ongeveer dertig wedstrijden nodig heeft om dat te evenaren. De spelmaker staat op 264 wedstrijden en blikte alvast vooruit op het aanstaande record bij de presentatie van zijn nieuwe contract. “Ik sta nog steeds op de tweede plaats, maar als alles goed gaat, word ik waarschijnlijk eerste”, duidde de middenvelder tegenover de aanwezige pers.

De Jong is blij dat langer kan blijven bij Barcelona, waar hij naar eigen zeggen goed op zijn plek zit. “Ik voel me erg goed bij de club, in de stad, bij mijn teamgenoten, bij het bestuur. Ik wil hier nog veel langer blijven.” Het duurde even totdat De Jong zijn krabbel zetten, maar over de salarisvoorwaarden wil de middenvelder weinig kwijt. “Ik ga niet zeggen wat ik ga verdienen. Het is altijd overdreven geweest en dat heeft invloed gehad op hoe mensen mij zien.”

Wel staat er een gigantische afkoopsom in zijn nieuwe contract. Wil een club De Jong gaan kopen, dan moet men een bedrag van 500 miljoen euro op tafel leggen. De Oranje-international is een belangrijke speler onder trainer Hansi Flick en draagt ook met enige regelmaat de aanvoerdersband.

Gaat Frenkie de 400 wedstrijden halen voor Barcelona?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:27
191+
‘Eén Ajax-speler verantwoordelijk voor ontslag Heitinga’
23:26
132+
‘Gloukh gaat boekje te buiten op Instagram’
23:10
257+
‘Atoombom bij Ajax: Kluivert en Pastoor’
22:55
67+
‘Gonçalo Borges per direct naar FC Dordrecht’
22:42
173+
Definitief: Alex Kroes vertrekt bij Ajax
22:30
460+
Bizar: de reactie van Heitinga op ontslag bij Ajax
22:18
45+
Engeland: ‘Nederland heeft een Kevin De Bruyne’
22:02
34+
Farioli gaat Ajax-vraag uit de weg
21:58
100+
Hadj Moussa afgeslacht: ‘Nooit, nooit, nooit meer’
21:44
30+
Ziggo-studio kijkt opeens verbaasd naar Van Persie
21:39
328+
‘Duitsers kwijlen: waanzinnige Feyenoorder’
21:17
175+
‘Ajax spoelt kater weg met El Karouani’
21:12
0+
Voorspelling Tottenham – Manchester United: strijd zonder winnaar in Londen
20:58
45+
Alex Kroes onthult: ‘Dat heeft de directie mij gevraagd’
20:55
181+
Kroes gaat opeens helemaal los over Farioli
20:28
307+
‘Ongekende schande bij Utrecht-Porto’
20:18
22+
Farioli ‘baalt ontzettend van Noa Vahle’, live op televisie
20:09
32+
Opvallende opstelling Feyenoord tegen VfB Stuttgart
20:02
175+
‘Heitinga maakt ‘Nederlandse’ transfer’
18:48
132+
Ajax gekraakt na ontslag: “Het lijkt wel een kerkhof”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie