‘Frank Lampard verdient veel meer erkenning’

Foto: ‘Frank Lampard verdient veel meer erkenning’

Coventry City is volgend seizoen te bewonderen in de Premier League en dat komt voor een groot gedeelte op het conto van trainer Frank Lampard. Die wordt vandaag bewierookt in de Engelse media.

Engelse media gaan los over Lampard na promotie Coventry City

Sky Sports schrijft bijvoorbeeld: “Lampard loodste ze van de 17e plaats op de ranglijst naar de play-offs van vorig seizoen, waar ze op hartverscheurende wijze in de halve finale verloren van Sunderland. En dit jaar heeft hij het nog beter gedaan met directe promotie. Coventry bleef dit seizoen onder Lampard twaalf wedstrijden ongeslagen en heeft, op één speelronde na, sinds begin oktober elke week de eerste plaats ingenomen.” En ook de BBC is lyrisch: “Lampard heeft de uitstraling van een speler die alles al gewonnen heeft in het clubvoetbal. Zijn invloed overtuigde spelers om voor Coventry te tekenen, zelfs toen ze andere opties hadden.” The Guardian kan niet achterblijven: “Lampard toonde zich meesterlijk als trainer. Bij zijn prestatie kunnen geen kanttekeningen worden geplaatst.”

The Telegraph voegt daaraan toe: “De voormalige middenvelder heeft de club in zeventien maanden getransformeerd. Er zal ongetwijfeld discussie ontstaan ​​over de vraag of Lampard zijn reputatie als manager heeft hersteld, maar zijn eerdere prestaties (succes bij Derby County en Chelsea eerste periode, red.) verdienen veel meer erkenning. Maar promotie vanuit zo’n waanzinnige en meedogenloze competitie als de Championship zal zeker op zijn cv staan.”

The Independent schrijft op zijn beurt: “De val en de opkomst van Coventry is geweest; misschien ook wel de val en de opkomst van Lampard, aangezien men gemakkelijk kon aannemen dat zijn beschamende tweede periode bij Chelsea zijn trainerscarrière had beëindigd. Lampard kende successen bij Coventry, Chelsea – de eerste keer – en Everton, maar geen enkele zo baanbrekend als deze. Hij schrijft geschiedenis, in onwaarschijnlijk gezelschap met Jimmy Hill, die Coventry’s enige eerdere promotie naar de Premier League veiligstelde, in 1967.”

‘THE WAIT is finally over’, schreeuwt The Sun. “Toen Coventry in mei 2001 hun laatste Premier League-wedstrijd tegen Bradford speelde, stond Geri Halliwells cover van “It’s Raining Men” op nummer 1 in de Britse hitlijsten, was Tony Blair premier en was er grote verontwaardiging over het feit dat een pint lagerbier net £2 had gekost!”

Goede coach?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie