Fitte Clasie klaar voor Europees avontuur: “Ik voel me goed”

Foto: Fitte Clasie klaar voor Europees avontuur: “Ik voel me goed”

AZ is klaar voor het seizoen, dat donderdagavond officieel begint met de heenwedstrijd in de voorronde van de Conference League. Aanvoerder Jordy Clasie voelt zich helemaal fit voor het treffen.

Jordy Clasie is klaar voor seizoenstart donderdag

“We hebben een goed gevoel en een goede voorbereiding gehad”, begon Clasie op de clubkanalen van AZ. Dat de Alkmaarders van de Europa League naar de Conference League zijn afgedaald, is iets waar zijn teamgenoten volgens de middenvelder doorheen moeten kijken. “Ik denk dat iedereen wel weet hoe belangrijk het is voor de club, maar ook voor je eigen ontwikkeling omdat je jezelf dan ook kan laten zien.”

Afgelopen seizoen eindigde voor Clasie in mineur vanwege zijn blessure, waardoor hij onder meer de finale van de KNVB Beker miste. Uiteindelijk speelde hij nog wel in de play-offs. “Ik voel me goed en heb goed contact met de medische staf. Het einde van het vorige seizoen was niet ideaal, maar ik ben goed begonnen aan de voorbereiding en voel me fit.”

Tevreden Martens

Ook Martens is tevreden over de voorbereiding van AZ De Belgische trainer ziet een mogelijk voordeel in Finland, waar zijn ploeg op kunstgras zal spelen. “Dat is zeker geen nadeel. De jongens hebben het veel gedaan in de jeugd en ook in de Keuken Kampioen Divisie”, stelt de oefenmeester, die ook veel inzet en focus ziet in de selectie. “Je wil gewoon dat iedereen er te allen tijde zin in heeft en dat je samen op het veld staat. Dat heb ik ook gezien en zo hoort het.”

Donderdag treedt AZ aan in het Finse Tampere. Om 18.45 uur is de aftrap van het Europese duel met Ilves.

Wint AZ donderdag?

  • Absoluut
  • Denk het niet
  • Absoluut
  • Denk het niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie