Financiële zorgen bij PSV? ‘Dit moet er gebeuren’

Foto: Financiële zorgen bij PSV? ‘Dit moet er gebeuren’

Jaap van Baar, de financieel directeur van PSV, waarschuwt dat het financiële beleid van PSV er niet zo rooskleurig voorstaat als men denkt. Er moet flink wat gebeuren om te voorkomen dat de club een negatieve transferbalans krijgt.

PSV moet hard werken aan financiën

Jordan Teze’s verkoop spekte de clubkas van de Eindhovenaren flink. Toch staat PSV er niet fantastisch voor. “Ondanks al die extra inkomsten stevent de club voorlopig af op een nettoverlies”, tekent het NRC op. De landskampioen staat voor een financiële uitdaging. Er moet óf verkocht worden of de club moet de knock-outfase van de Champions League bereiken.

In het artikel legt Van Baar uit dat PSV rekening moet houden met ’30 tot 35 miljoen aan afschrijvingen’ in dit seizoen. Dat leidt tot een ‘fors negatief transferresultaat’. De financieel directeur benadrukt dat deze financiële obstakels een jaarljiks fenomeen zijn. Als voorbeeld noemt hij cijfers van het seizoen 2023/2024, waar PSV met een balans van minus 25 miljoen euro begon. De Eindhovenaren eindigden dat seizoen 2,7 miljoen in de plus.

Van Baar concludeert het volgende: PSV moet de financiële buffer verhogen. Hoe? “Uit een combinatie van meerdere kleine dingetjes”, zegt hij. De club blijft werken aan de stabiliteit en groei, ondanks de onvoorspelbare inkomstenbronnen, voegt de directeur toe.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:18
3+
Cruijff geeft duidelijk Zinchenko-signaal af
16:04
9+
Corendon dropt enorme Advocaat-bom op Curaçao
15:47
8+
Slot wordt in 66ste minuut keihard uitgefloten door eigen fans
15:31
15+
‘PSV krijgt vraagprijs te horen: 15 miljoen’
15:14
7+
‘Voormalig topscorer Eredivisie gaat cashen in MLS of Saudi-Arabië’
15:00
0+
Voorspelling Nottingham Forest – Newcastle: Vermoeidheid nekt Forest op City Ground?
15:00
0+
Voorspelling Crystal Palace – Everton: Toffees jagen op Europese tickets op Selhurst Park
15:00
0+
Voorspelling Burnley – Aston Villa: Villa jaagt op Champions League op Turf Moor
14:48
6+
‘Lauritsen naar de Premier League-kampioen van 2016’
14:34
178+
‘Sébastien Haller verlaat Utrecht: nieuwe club bekend’
14:19
17+
Johan Derksen live op tv onder vuur genomen
14:05
11+
Jeugdinternational wekt volop interesse in Eindhoven
13:49
49+
Dit is waarom er dit weekend om 16:45 uur wordt afgetrapt, niet om 14:30 uur
13:33
45+
‘Triest gedrag van Dick Advocaat’
13:15
141+
Bounida verdrietig na Ajax-vertrek
13:00
29+
ADO wil met extra kopstuk de Eredivisie in
12:48
34+
Kramer sneert naar Ajacied: “Noem zijn naam niet”
12:32
430+
‘Gloukh voor bizar bedrag weg bij Ajax’
12:19
65+
‘Terugkeer bij Ajax verklapt in telefoongesprek’
12:03
333+
FC Utrecht-aanvaller gelinkt aan Feyenoord

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie