Feyenoord verliest beste kracht aan Tottenham

Foto: Feyenoord verliest beste kracht aan Tottenham

Toko Koga heeft een contract bij Tottenham Hotspur getekend. De Japanse technicus tekent tot 2029 bij de club uit Noord Londen. Feyenoord is trots, maar slikt tegelijkertijd een bittere pil.

Toko Koga naar Tottenham

Feyenoord ziet haar beste speelster vertrekken naar Engeland. Een transfer van het negentienjarige supertalent hing al een tijdje in de lucht, maar nu is het dan zo ver. Tottenham Hotspur trekt aan het langste eind en haalt een absolute topper binnen op het middenveld.
Toko scoorde drie doelpunten in achtendertig duels voor de Rotterdammers.

Toko is dankbaar

Ze stak er vaak met kop en schouders bovenuit en was de Eredivisie al snel ontgroeit. Dat deze transfer plaatsvindt is geen wonder. De Japanse reageert als volgt via de kanalen van Feyenoord: ”Ik ben iedereen bij de club ontzettend dankbaar voor wat ze de afgelopen anderhalf jaar voor mij hebben betekend. Hoewel de overstap van Japan naar Nederland een grote stap was, voelde ik me vanaf dag één thuis. Dat komt vooral door de warme mensen die ik bij Feyenoord heb ontmoet. Ik wens iedereen het allerbeste en zal de club natuurlijk blijven volgen.”

Gaat Toko Koga slagen in Engeland

  • Absoluut!
  • Eerst zien, dan geloven
  • Absoluut!
  • Eerst zien, dan geloven

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie