‘Feyenoord verhoogt bod voor verdediger uit Turkije’

Foto: ‘Feyenoord verhoogt bod voor verdediger uit Turkije’

Feyenoord is druk bezig met het versterken van de selectie. Met het vertrek van Dávid Hancko is de achterhoede flink verzwakt en het lijkt erop dat Rav van den Berg niet meer komt. Toch heeft Te Kloese een nieuwe mandekker in het vizier: Carlos Cuesta. De Colombiaanse verdediger van Galatasaray is volgens Colombiaanse media onderweg naar Feyenoord, al moet de club nog wel een iets hoger bod doen.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Feyenoord onderhandelt met Galatasaray over Cuesta

Feyenoord is sinds een week in gesprek met Galatasaray over Cuesta. Vorige week meldden verschillende Turkse media dat de Rotterdammers achter de Colombiaanse mandekker aan zaten. De onderhandelingen verlopen rustig, maar nu lijkt er schot in de zaak te zitten. Volgens de Colombiaanse journalist Pipe Sierra is de verdediger al dichtbij een overstap naar Feyenoord.

Er moet dan wel nog het een en ander gebeuren. Te Kloese diende een bod van 6 miljoen euro in bij Galatasaray. De Turkse ploeg vindt dat echter aan de lage kant en willen graag een hoger bedrag ontvangen voor de 26-jarige centrale verdediger. Als Feyenoord het bod iets verhoogt, is de kans groot dat Cuesta binnenkort naar Rotterdam afreist om de transfer in orde te maken. “Cuesta nadert een overstap”, is dan ook wat Sierra met zijn volgers op X deelt. Het is dus zeer waarschijnlijk dat Feyenoord nog een aantal miljoenen meer gaat bieden.

Cuesta is 26 jaar en speelde 23 interlands voor Colombia. Bij Galatasaray won hij het landskampioenschap en de Turkse beker, maar dat deed hij met weinig speeltijd. Hij speelde slechts negen duels voor Cim Bom Bom en mag zodoende vertrekken. Bij KRC Genk was de centrale verdediger — die ook op rechtsback kan spelen — succesvoller. Daar speelde hij 182 duels waarin hij vier keer scoorde. Ook daar vulde hij zijn palmares met mooie prijzen: de Belgische beker en supercup werden door Cuesta gewonnen.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
17+
Joey Veerman loopt helemaal leeg: “Echt schandalig!”
23:28
46+
‘Schrik bij Ajax: Resink naar ontwikkelclub pur sang’
23:08
26+
‘Here we go: Noa Lang rondt transfer af’
22:53
25+
‘Belabberde’ PSV’er krijgt het te verduren: “Heel knullig”
22:36
11+
‘Heitinga begroet Nederlander van 30 miljoen bij Spurs’
22:19
720+
Opeens duikt nieuwe Ajax-foto op: ‘Terugkeer staat vast’
22:11
133+
Feyenoord bereikt mondeling akkoord met volgende aanwinst
22:01
0+
Voorspelling FC Utrecht – KRC Genk: Belgische uitzege ligt voor de hand
21:55
35+
PSV-fans trekken pijnlijke conclusie over Peter Bosz
21:52
59+
‘UEFA saboteert PSV in Champions League’
21:41
26+
‘Frenkie de Jong gaat viral door pure sabotage’
21:29
67+
Ajax bevestigt uitgaande transfer van ‘professional’
21:19
89+
Nederland ergert zich aan ‘blunder van 15 miljoen’ bij PSV
21:10
34+
Feyenoord-sterkhouder geroemd voor ‘geweldige’ stap
20:51
36+
PSV gaat voor koerswijziging: ‘Willen dat voorkomen’
20:30
48+
‘El Karouani kan naar topclub en heeft nieuws voor Fenerbahçe’
20:11
63+
Op welke zender kijk je Newcastle United – PSV in de Champions League live?
20:04
12+
Opstellingen Newcastle-PSV: Bosz heeft belangrijke kracht terug
19:57
27+
KNVB stagneert ontwikkeling vrouwenvoetbal
19:46
31+
‘Nederland ergert zich kapot aan AZ-clown’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie