Feyenoord trekt nieuwe spits aan

Foto: Feyenoord trekt nieuwe spits aan

Ilayah Dostmohamed heeft een contract tot medio 2028 getekend bij Feyenoord. De 20-jarige aanvalster komt transfervrij over van Ajax.

Feyenoord Vrouwen nemen aanvalster over van Ajax

Een transfer van Ajax naar Feyenoord of vice versa. Het gebeurt in het vrouwenvoetbal wel vaker. Rivaliteit is minder van belang. Dostmohamed mag zich Feyenoorder noemen.

Ilayah debuteerde in september vorig jaar in de hoofdmacht van Ajax. Ze droeg in totaal zestien keer het shirt van de Amsterdammers. De aanvalster scoorde tweemaal. Een van die treffers maakte ze tijdens haar debuut, waarmee ze de jongste scorende debutant in de historie van Ajax werd.

Dostmohamed is in haar nopjes met de transfer: ”Ik voelde dat het tijd werd om mij verder te ontwikkelen in een nieuwe omgeving en daarom ben ik erg blij met deze mooie overstap naar Feyenoord. Feyenoord is een grote club met veel ambitie en ik hoop hieraan een belangrijke bijdrage te kunnen leveren. Daarnaast kijk ik ernaar uit om iedereen te leren kennen en mooie wedstrijden te spelen.”

Goede aanwinst voor Feyenoord?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie