‘Feyenoord-transferbom barst: Zechiël boos, twijfels over Sauer’

Foto: ‘Feyenoord-transferbom barst: Zechiël boos, twijfels over Sauer’

Bij Feyenoord is het inmiddels topdrukte op de transfermarkt. Timon Wellenreuther verkast voor één miljoen euro naar VfL Wolfsburg en Ramiz Zerrouki voor 2,5 miljoen naar FC Twente.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Openingsbod van OSC Lille op Gjivai Zechiël van tafel geveegd

Ondertussen is er ook een bod van zo’n tien miljoen euro exclusief bonussen en een doorverkooppercentage van OSC Lille binnengekomen voor Gjivai Zechiël. Technisch directeur Dévy Rigaux wil de middenvelder echter niet kwijt. Zechiël zelf daarentegen wil koste wat kost naar Frankrijk verkassen, zo meldt Voetbal International.

Hij zou hevig teleurgesteld zijn over het afgeslagen openingsbod van Lille, waarmee hij zelf al een akkoord heeft bereikt. “Lille vindt dit een meer dan aantrekkelijk aanbod. In de beleving van de Franse club bieden ze iets te veel op een speler die het bij FC Utrecht heeft laten zien, niet bij Feyenoord”, aldus Martijn Krabbendam. Zechiël ligt nog twee jaar vast in De Kuip. Hij ervaart nu ‘een grote teleurstelling’ en zou ‘perspectief missen’ in De Kuip.

Twijfels over verkopen Leo Sauer na bod TSG Hoffenheim

Verder kreeg Feyenoord ook voor Leo Sauer een bod binnen: TSG Hoffenheim wil de linksbuiten kopen. Er waren geluiden over ‘een bijna zekere transfer’, maar dat is nog wat overtrokken, weet VI: “Leo Sauer weet zich in de belangstelling van Hoffenheim, maar de gesprekken tussen Feyenoord en deze club uit de Bundesliga zijn nog niet zo ver gevorderd.” Het is niet bekend hoeveel Hoffenheim, dat ook al Mats Rots en Nathan de Cat kocht, over heeft voor Sauer.

Feyenoord twijfelt zelf of het Sauer wel wil verkopen. “Onder Giovanni van Bronckhorst krijgt Sauer een nieuwe kans, want de club ziet nog steeds wel zijn talent. Een vertrek is dan ook alleen bespreekbaar als daartegenover een niet te weigeren bod staat.” Naast Zechiël en Sauer kunnen ook onder meer In-beom Hwang, Jakub Moder, Anis Hadj Moussa en Givairo Read gaan vertrekken deze zomer.

Snap jij Zechiël?

  • Ja
  • Nee…
  • Ja
  • Nee…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:00
2001+
‘Ajax zorgt voor nóg meer transfervuurwerk’
22:30
7453+
Nederland huilt na bekendmaking nieuwe bondscoach Oranje
21:55
26+
Plots kritiek op Kees Smit: “Dat is bijna té”
21:36
136+
‘Nederlandse club heeft ‘nieuwe Lucas Pratto’ gehaald’
21:17
151+
“Brandt is wel een beetje een mooiweervoetballer”
20:57
52+
Kuipers velt duidelijk oordeel over kritiek op scheidsrechters
20:39
190+
‘Bizarre beslissing bepaalde uitkomst Sparta-Feyenoord’
20:20
56+
‘Bosz moet zich zorgen maken om ‘arrogant’ PSV’
20:02
390+
Míchel zet Cruijff aan het werk met duidelijke ‘Godts-opdracht’
19:44
613+
‘Groot schandaal bij PSV – Fortuna Sittard’
19:25
22+
Ten Hag was in beeld als Oranje-bondscoach
19:06
174+
Míchel kritisch na moeizame zege Ajax
18:47
30+
Ten Hag heeft transfertarget van 5 miljoen bijna binnen
18:29
89+
Godts laat zich uit over ‘aanstaande transfer’
18:12
1411+
KNVB choqueert met nieuwe bondscoach: ‘Geen Reiziger, ook geen Van Gaal’
15:51
1369+
‘Míchel gooit twee Ajacieden uit elftal’
15:35
70+
Van Bronckhorst: “Als je zo veel kansen krijgt…”
15:06
94+
Onthuld: Feyenoorder niet op Kasteel wegens transfer
15:00
679+
Megatransfer Ajax ‘live bekendgemaakt’ in Zwolle
14:35
87+
Míchel verklaart wisselingen, Godts haakt af

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie