‘Feyenoord-transfer nooit op losse schroeven gezet’

Foto: ‘Feyenoord-transfer nooit op losse schroeven gezet’

Dévy Rigaux heeft nooit getwijfeld of hij naar Feyenoord moest vertrekken. De technisch directeur werd kampioen van België met zijn voorgaande ploeg Club Brugge. Was dat niet gebeurd, dan had Rigaux alsnog gewoon zijn handtekening gezet in Rotterdam. Dat stelt de voetbalbestuurder in een uitgebreid interview in Het Nieuwsblad.

Rigaux twijfelde niet aan overstap naar Feyenoord

Daar is Rigaux in het interview heel stellig over. “Of ik ook naar Feyenoord was gegaan zonder titel? Dan had ik de stap ook gezet, maar was mijn gevoel anders.” Voor Rigaux is het kampioenschap wel extra speciaal door de eerdere kritiek. “Die tweede ster blijft voor altijd speciaal. Zeker omdat er in het begin van het seizoen van buitenaf weinig overtuiging was over onze keuzes.”

Daarmee doelde de voetbalbestuurder op voorgaande kritiek van fans van Club Brugge over zijn keuzes. “Het is fantastisch om te zien dat Nicolò Tresoldi nu topschutter is. Onze scouting wist dat zijn positie in de box fenomenaal was, alleen gebruikte Hannover hem minder op die manier. Al voelt dit niet als ons grote gelijk, want ik vond nooit dat we ongelijk hadden.”

Onzekerheid over toekomst Robin van Persie

Maandagmiddag hield Dévy Rigaux zijn eerste interview tegenover de clubkanalen van Feyenoord. Daarin liet hij samen met de nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn doorschemeren dat trainer Robin van Persie niet perse zeker van zijn plek is. “Wij gaan nog een analyse maken van afgelopen seizoen, daarna gaan we pas beslissingen nemen”, liet de nieuwe Feyenoord-top weten. “We moeten eerst alles helder krijgen. We hebben eerst tijd nodig om mensen te spreken.”

Van Persie behaalde vorig seizoen met veel pijn en moeite de doelstelling door op de tweede plek in de Eredivisie te eindigen. Toch blijkt dat niet genoeg om nu al de zekerheid te krijgen dat hij ook na de zomer aan het roer staat bij Feyenoord.

 “Het is logisch dat wij de tijd nemen om die beslissing te nemen. Wij hebben onszelf geen timing opgelegd. Het gaat erom waar wij met Feyenoord naartoe willen. Als dat duidelijk is, nemen wij beslissingen”, aldus Eenhoorn en Rigaux.

Gaat Rigaux Van Persie ontslaan?

  • Ja, denk ik wel
  • Nee, verwacht ik niet
  • Ja, denk ik wel
  • Nee, verwacht ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie