‘Feyenoord-pechvogel wacht op volgende blessure’

Foto: ‘Feyenoord-pechvogel wacht op volgende blessure’

Kenneth Perez heeft zich uitgesproken over de blessuregevoeligheid van Bart Nieuwkoop bij Feyenoord. Richting het duel van Fortuna Sittard zoekt de analist voor een reden achter de vele blessures.

Bart Nieuwkoop is weer fit, maar voor hoe lang?

Woensdag starten Nieuwkoop en Jordan Bos in De Kuip op de backposities. Afgelopen weekend zat het tweetal op de bank en kregen Givairo Read en Gijs Smal nog de voorkeur. “In het geval van Bos kwam het door een lange reis”, wijst Perez voor de camera van ESPN naar de interlandverplichtingen van de Australiër. “Hij is de beoogde linksback, toch?”

Vervolgens komt de rechtsbackpositie ter sprake. “Read is net terug van een blessure. En Nieuwkoop, hoe lullig het ook klinkt… Het is wachten op de volgende blessure. Dat is lullig voor zo’n jongen. Armando Obispo heeft hetzelfde. Hun fysiek laat ze vaak in de steek, terwijl ze bruikbare spelers zijn.”

Perez zoekt naar redenen voor het blessureleed. “Je kan pech hebben, maar je kan ook boven je stand voetballen, waardoor je gespannen wordt. Ik weet niet of dat het is. Hij heeft het wel goed gedaan in België.”

Nieuwkoop deed het jaren goed bij Union Sint-Gillis. “Dat is alleen niet zo’n grote club als Feyenoord. De druk kan op je spieren slaan. Maar goed, dan zou dat ook voor Arjen Robben gelden. En ik heb niet het gevoel dat die boven zijn stand voetbalde.”

Eens?

  • Ja, helaas
  • Nee, nu blijft hij lang fit
  • Ja, helaas
  • Nee, nu blijft hij lang fit

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie