‘Feyenoord pakt door en vindt alternatief voor Van den Berg’

Foto: ‘Feyenoord pakt door en vindt alternatief voor Van den Berg’

Feyenoord is druk bezig met het versterken van de achterhoede. Door de blessure van Thomas Beelen en de transferonrust rondom Dávid Hancko is Te Kloese druk bezig om de defensie wat meer body te geven. Tsuyoshi Watanabe tekende al bij de club uit de Maasstad en ook Rav van den Berg leek onderweg. Die laatste komt tóch niet, maar Feyenoord pakt door. In Turkije heeft het al een alternatief voor Van den Berg gevonden.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Feyenoord vindt ideale versterking in Turkije

Het betreft Carlos Cuesta, een Colombiaanse verdediger die momenteel voor Galatasaray speelt. In Istanbul overtuigt de 26-jarige mandekker nog niet, aldus het Turkse Milliyet. Daarom staat de club niet onwelwillend tegenover een zomers vertrek. Feyenoord zou ondertussen geïnformeerd hebben naar de verdediger, schrijft het medium.

Volgens Milliyet lopen de onderhandeling Feyenoord en Galatasaray zelfs al. Of de verdediger écht naar De Kuip komt, is nog niet helemaal helder. Wel is duidelijk dat de Rotterdammers defensieve versterking kunnen gebruiken, zeker na de zware blessure van Thomas Beelen en het mogelijke vertrek van David Hancko. Tsuyoshi Watanabe komt over van KAA Gent, terwijl de komst van Rav van den Berg van de baan lijkt.

In Istanboel is naast Cuesta overigens ook voormalig Ajacied Davinson Sánchez op te pikken. De centrale verdediger staat in de belangstelling van Como. Galatasaray wil een bedrag van twintig miljoen euro voor de mandekker.

Moet Feyenoord dit doorzetten?

  • Ja, lijkt me leuk
  • Nee, liever die Sanchez
  • Ja, lijkt me leuk
  • Nee, liever die Sanchez

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:00
214+
Stunt: ‘Speler van 40 miljoen naar Feyenoord’
21:25
49+
Onthuld: Ronald Koeman haat één analist
21:18
14+
Koeman deelt eerste indruk van Emegha en Valente
20:59
161+
Danny Blind gaat live op tv helemaal los over Ajax-rel
20:55
11+
Koeman waakt voor oud-Feyenoorder: “Die vond ik altijd goed”
20:20
84+
‘Gertjan Verbeek ruilt blokhut in voor Eredivisie-club’
20:18
149+
Hele heftige privéonthulling Victor Vlam
19:54
313+
‘Arne Slot belt opeens met Ajax’
19:30
3422+
‘Spelersgroep boos: per direct weg bij Ajax’
19:15
415+
‘Champions League-winnaar nieuwe coach Ajax’
18:50
10+
‘Groot drama voor vergeten AZ-talent’
18:32
51+
Van der Vaart: “We waren de beste professionele amateurs ter wereld”
18:14
11+
Dít is de kracht van Curaçao: “Hechter dan bij veel clubs”
17:56
62+
Van Gaal moet belangrijke stem krijgen in Ajax-keuzes: “Want wie anders?”
17:38
41+
‘Kees Smit maakt megatransfer naar Premier League’
17:20
31+
Succesvol beroep van Feyenoord: minder zware straf van UEFA
17:02
19+
“Transfer van Barça naar Chelsea was een f*cking grote fout”
16:44
16+
‘Plaatsing voor WK zou voor mij het ultieme betekenen’
16:26
55+
‘Bizar: Feyenoorder troeft Lamine Yamal af’
16:08
23+
Utrecht kraakhelder over doelstelling: “Opnieuw”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie