Feyenoord-nieuweling blijft ogen uitkijken: “Hier gebeurt gewoon meer”

Foto: Feyenoord-nieuweling blijft ogen uitkijken: “Hier gebeurt gewoon meer”

Jordan Bos heeft bij Feyenoord weinig tijd nodig om zijn kwaliteiten te tonen. De van Westerlo overgekomen Australisch international maakte als linkback al twee goals in de Eredivisie en gaf ook nog een assist.

Jordan Bos maakt een grote stap van Westerlo naar Feyenoord

De familie Bos is goed vertegenwoordigd in het profvoetbal. Zo timmert Jordans broertje Kasey ook aan de weg. Hij speelt momenteel bij het Duitse Mainz en staat eveneens linksback. Kunnen de twee ooit samen in het Australische nationale team? “Misschien kan hij links centraal spelen, dat zou mooi zijn. En als er maar één plek is? Tja, ik ben zijn grotere broer, dus…”, lacht Bos in gesprek met 1908.nl.

De aanvallend ingestelde linksback ziet Alphonso Davies van Bayern München als voorbeeld. “Hij is niet veel ouder dan ik, maar speelt al jaren op topniveau. Misschien speel ik binnenkort tegen hem met Australië tegen Canada. Dat zou best cool zijn. Misschien scoor ik dan wel zijn shirt.”

Bos liet zich ook inspireren door een Nederlandse grootheid, namelijk Arjen Robben. “Ik was vroeger een rechtsbuiten, dus ik keek vaak naar hem. Mijn vader is Nederlands, dus we keken veel naar Oranje. Robben kreeg wel wat meer aandacht van me, omdat ik op dezelfde positie speelde. Maar natuurlijk heb ik ook van de ‘Flying Dutchman’ genoten,” verwijst hij naar de iconische kopgoal van zijn huidige trainer Robin van Persie op het WK 2014 in Brazilië.

Goede start bij Feyenoord

Zijn snelle doorbraak bij Feyenoord had ook te maken met de blessure van Gijs Smal, die al vroeg in het seizoen uitviel. Bos profiteerde van de extra minuten die hij kreeg. “Dat hielp mij wel. Zoiets hoort bij het voetbal. Ik was blij dat ik bleef spelen.”

Bos merkt dagelijks dat hij van Westerlo naar Feyenoord een grote stap heeft gemaakt. “Op elke manier: de fans, het stadion, de club in het algemeen. Hier gebeurt gewoon meer. Dat is alleen maar goed.”

Vind je Bos beter dan Smal?

  • Zeker
  • Ik niet
  • Zeker
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie