‘Feyenoord neemt Van Persie-besluit’

Foto: ‘Feyenoord neemt Van Persie-besluit’

Feyenoord gaat Robin van Persie voorlopig niet ontslaan. Ondanks de sportieve malaise staat de clubleiding nog altijd achter de geplaagde trainer, denkt Mikos Gouka van het Algemeen Dagblad.

Robin van Persie nog niet ter discussie bij Feyenoord

Het rommelt opnieuw bij Feyenoord. In relatief korte tijd heeft PSV een achterstand omgezet in een forse voorsprong, de Europese prestaties zijn bedroevend te noemen en de ziekenboeg zit andermaal vol. Ook groeit de interne weerstand tegen de keuzes van Van Persie. Is zijn ontslag nabij? “Nog niet, maar het is altijd een dubbele nederlaag daar”, verwijst Gouka in het ESPN-programma Voetbalpraat naar de 2-0 nederlaag bij Ajax.

“Ik geloof niet dat daar nu sprake van is en dat mensen binnen de club die verantwoordelijkheid durven te nemen”, vervolgt Gouka. De AD-journalist benadrukt tegelijkertijd wel dat ook Van Persie niet het eeuwige leven heeft bij Feyenoord. “Als zo’n reeks zich voortzet, is Van Persie een trainer als alle andere, die uiteindelijk sneuvelt als de resultaten niet goed genoeg zijn.”

“Een nederlaag tegen Ajax komt heel hard aan. En als je dan ook nog eens zo’n slechte reeks hebt, is het geen polonaise. Dan spelen ze ook nog tegen Heerenveen met spelers die niet mee kunnen doen. In één week tijd kunnen ze heel veel vergooien”, weet Gouka. De confrontatie met de Friezen is een bekerwedstrijd, waar men de eerste seizoenshelft afsluit tegen FC Twente.

Terecht?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:37
9+
‘Talpa grijpt keihard in bij Vandaag Inside’
19:29
11+
‘Keiharde straf KNVB na Sparta-PSV’
19:20
17+
Liverpool schokt fans met nieuws over Arne Slot
19:01
7+
‘Matthijs de Ligt maakt transfer die niemand verwacht’
18:53
28+
‘Barça-speler van 500 miljoen naar Eredivisie’
18:14
24+
‘Gigastunt in WK-selectie Nederlands elftal’
18:00
129+
‘Ajax haalt speler die meteen de allerbeste is’
17:50
19+
Van Hanegem: “Dat is zoiets raars dit seizoen, je kan het je niet voorstellen”
17:34
34+
Opstellingen Sparta en PSV: veel wijzigingen bij de kampioen
17:21
9+
Officieel: Guidetti heeft nieuwe club beet
17:09
16+
Ron Jans hekelt ESPN live op tv: “Jullie zijn zó vervelend”
16:50
18+
Zorgen om Eredivisie-trainer: ‘Gestrest, niet zichzelf, heeft het verdomd zwaar’
16:35
17+
Bosz hint op PSV-transfer: “Hij zal absoluut een mooie club vinden”
16:19
163+
‘Volgend seizoen Nederlandse trainer bij Ajax’
16:05
28+
PSV-verzorger over Saibari: “Mensen beweren dat hij dik is..”
15:52
105+
‘Devyne Rensch terug naar Eredivisie-top, maar niet bij Ajax’
15:37
26+
PSV neemt beslissing over ’terugkeer Gutiérrez’
15:22
18+
Uithaal naar nieuw rvc-lid Ajax: “Onmiddellijk in de spotlights”
15:06
249+
‘Eredivisie-ster volgt Frenkie de Jong op bij Barça’
14:51
0+
Saibari bezoekt Nouri: “Bosz vroeg of ik mee kon gaan”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie