‘Feyenoord krijgt tweede megabod binnen’

Foto: ‘Feyenoord krijgt tweede megabod binnen’

Volgens ’transferjournalist’ Matteo Moretto kan Feyenoord binnenkort een tweede megabod verwachten op Santiago Giménez, van AC Milan. De Rossoneri probeerden het eerder met dertig miljoen euro, maar die bieding werd ‘weggelachen’ in Rotterdam-Zuid.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

‘AC Milan verhoogt bod op Santiago Giménez’

Naar verluidt heeft men in het San Siro-stadion alle vertrouwen in de komst van Giménez. Dertig miljoen euro was dus niet genoeg, maar Milan verwacht dan in ieder geval in de buurt te kunnen komen van de vraagprijs van Feyenoord. Dat zou in ieder geval veertig miljoen euro willen verdienen met de verkoop van de Mexicaan, al zien de Rotterdammers hem natuurlijk liever helemaal niet vertrekken.

Het Algemeen Dagblad berichtte gisteren al: “Feyenoord verlangt tientallen miljoenen euro’s voor de Mexicaanse spits. De vraag is of AC Milan daaraan kan en wil voldoen. Desondanks werkt Milan er op de achtergrond hard aan om de 23-jarige Giménez naar de Serie A te halen. Nadat een eerste bod van minder dan dertig miljoen euro werd afgewezen, zijn de clubs nu weer in gesprek.”

“De enige die mijn toekomst weet…”

Giménez zelf wilde na de stunt tegen Bayern München in de Champions League (3-0) niets kwijt over zijn toekomst: “De enige die mijn toekomst weet, is God. Ik leg alles in zijn handen. Ik ben verliefd op Feyenoord, vanaf de eerste dag dat ik hier ben. Ik krijg hier heel veel support en wil de fans goals teruggeven.”

Tuttosport schreef eerder vandaag overigens dat de vraagprijs van Feyenoord niet veertig maar vijftig miljoen euro zou bedragen. Dit omdat er niet zoveel tijd over is in de winterse transferwindow, om een eventuele vervanger naar De Kuip te halen.

Gaat hij naar Milan?

  • Ik denk het wel
  • Ik denk het niet
  • Ik denk het wel
  • Ik denk het niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

07:50
25+
‘Lekkerste en lelijkste kampioenschap ooit, noteer maar’
07:33
31+
Van der Vaart zet vraagtekens bij ‘jeugdige’ Ajax-aanwinst
07:17
99+
‘Feyenoord hakt knoop door over Ten Hag én Pusic’
07:00
32+
Ajax-routiniers etaleren klasse, rijzende sterren bij FC Groningen | SN Team van de Week 23
23:45
127+
‘Jankerd’ Van der Vaart roemt Ajacied: “Echt mooi”
23:35
43+
Perez ziet PSV’er falen: “Ben er wel klaar mee”
23:26
163+
Ajax imponeert: “Het moet niet gekker worden”
23:15
243+
Perez wijst ideale Feyenoord-trainer aan
23:05
153+
‘Feyenoord maakte Priske-draai na geluid uit spelersgroep’
22:53
120+
Opvolger Ten Hag onder vuur: “Shocking”
22:39
33+
Juventus waarschuwt PSV met zege op Inter
22:30
264+
‘Bounida-switch na debuut in Ajax-shirt’
22:23
100+
Gürbüz gelinkt aan topclub: “Van Persie wil 10 procent”
22:14
36+
Perez jubelt: “Hij is Makkelie voorbij”
22:05
196+
Farioli heeft Ajax-nieuwtje: “Komende weken”
21:48
71+
Van de Looi baalt tegen Ajax: “Onbegrijpelijk”
21:36
67+
De Ligt uit frustratie: “Dat ontbreekt”
21:25
325+
Farioli doet opzienbarende PSV-uitspraak
21:16
36+
Debutant Bounida straalt: “Hier stopt het niet”
21:03
312+
‘Transferklapper voor Xavi Simons’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie