‘Feyenoord in shock: Reiziger regelt schandalige transfer’

Foto: ‘Feyenoord in shock: Reiziger regelt schandalige transfer’

Feyenoord liet Quilindschy Hartman als linksback gaan en heeft nu enkel nog Gijs Smal over voor die positie. De Rotterdammers willen Hugo Bueno definitief overnemen, maar wat als die niet komt? Dan kijkt men naar Jong Oranje.

Voetbal International: ‘Feyenoord ziet in Bjorn Meijer alternatief voor komst Hugo Bueno’

Bij Voetbal International brengt Feyenoord-clubwatcher Martijn Krabbendam het verhaal dat de Rotterdammers denken aan Bjorn Meijer als alternatief. De linksback van Club Brugge en Jong Oranje zou een goede tweede optie zijn als de komst van Hugo Bueno onmogelijk blijkt.

Bueno kan immers zomaar een kans krijgen bij Wolverhampton Wanderers. Daar ging de eerste keuze op linksback, Rayan Ait-Nouri, namelijk naar Manchester City. Gaat de Spanjaard alsnog naar Feyenoord? De club uit Rotterdam wil wel, maar het lijkt een lastig verhaal te worden.

Fans spreken zich op social media al uit tegen transfer: ‘Wat een schande’

Dan dus de piste Bjorn Meijer. De linksback van Club Brugge komt oorspronkelijk van FC Groningen. Onlangs speelde hij met Jong Oranje het EK in Slowakije. Veel kijkers zagen het helemaal niet zitten in Meijer als linksback en beschouwden hem als de lieveling van bondscoach Michael Reiziger.

Op social media gaan Feyenoord-fans dan ook los op dit gerucht. “Wat een grap zeg, de lat mag wel omhoog”, staat te lezen. “Wat een schande”, schrijft een ander. “Slecht en continu geblesseerd, leren we het nou nooit?” Dennis Te Kloese krijgt ervan langs. “Wat een fantasieloos beleid. Gaat echt helemaal nergens over.”

Meijer is 22 jaar en speelt sinds de zomer van 2022 voor Club Brugge. Vorig seizoen kwam de vaak geblesseerde linksback tot slechts achttien duels in alle competities, waaronder twee korte invalbeurten in de Champions League. Het contract van de Nederlander bij de blauwzwarte formatie uit Brugge loopt nog tot volgende zomer.

Zou jij Meijer een goede aanwinst vinden voor Feyenoord?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
38+
Salah-Eddine heeft nieuws voor Feyenoord
23:24
44+
Nieuwe Oranjezomer-rel door schandalig moment
23:03
27+
Opnieuw Russische miljoenen lonken voor Twente
22:40
19+
Bizarre Huijsen-conclusie bij PSG-Real Madrid
22:29
591+
‘PSV en Feyenoord lachen zich dood na Ajax-nieuws’
22:19
139+
’Oranje Leeuwinnen niet meer op tv’
22:16
12+
‘Serie A-topscorer maakt monstertransfer naar Saudi-Arabië’
21:53
2+
Excelsior neemt KKD-verdediger mee naar Eredivisie
21:29
25+
‘Twente koestert nog altijd interesse in dure Spartaan’
21:06
79+
Híer ging het mis voor de Leeuwinnen tegen Engeland
20:44
109+
Alex Kroes duidelijk over doelstelling Ajax: “Is een must”
20:30
102+
Buitenland: ‘Trieste Miedema-schande in Nederland’
20:18
48+
Carlo Ancelotti veroordeeld tot celstraf
20:11
71+
‘Damaris Egurrola per direct naar huis’
19:57
145+
Buitenland in shock door Oranje Leeuwinnen en ‘idioot’
19:57
84+
‘Andries Jonker tijdens EK weg bij Oranje Leeuwinnen’
19:46
146+
‘Ajax accepteert miljoenenverlies bij transfer’
19:29
105+
Oranje Leeuwinnen gekraakt: “Wat kom je hier dan doen?”
19:12
108+
‘Ongelofelijke lul’ verpest EK voor Nederlandse dames
18:50
32+
Officieel: Volendam plukt doelman weg bij PSV
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie