‘Feyenoord grijpt opeens keihard in’

Foto: ‘Feyenoord grijpt opeens keihard in’

Momenteel kijken we natuurlijk allemaal naar Ajax, maar eigenlijk draait Feyenoord ook een tegenvallend seizoen. Er staan maatregelen voor de deur.

‘Feyenoord gooit binnenkort club overhoop’

Het Algemeen Dagblad weet dat het onrustig is in Rotterdam-Zuid: “In de Kuip gebeurt er de laatste weken meer. Ondanks het feit dat de resultaten de laatste maanden weer alleszins acceptabel waren, is de raad van commissarissen toch geschrokken dat de glansrijke periode onder Arne Slot zo snel alweer is ingeruild voor een bijrol achter Ajax en PSV.”

Vooral achter de schermen gaat er veel veranderen, zo is de verwachting… “Feyenoord wil zo snel mogelijk terug naar een situatie waarin het toonaangevend is in de eredivisie en dat beperkt zich niet tot het technische gedeelte. Eelco Blok, in het verleden zeven jaar bestuursvoorzitter bij KPN, leidde de afgelopen periode een proces waarbij een extern bedrijf de clubleiding gedetailleerd doorlichtte. Dit in een poging om te kunnen inschatten of de organisatiestructuur wel optimaal is ingericht.”

Zeer binnenkort wordt er actie ondernomen: “Blok, die met Alexander van der Lely, Rob Tromp, Sjaak Troost en voorzitter Toon van Bodegom de vijfkoppige raad van commissarissen van de club vormt, liet de directieleden Dennis te Kloese (algemeen directeur), Ruud van der Knaap (commercieel directeur) en Pieter Smorenburg (financieel directeur) en enkele mensen die dicht tegen de dagelijkse top van de club aanschurken, uitgebreid interviewen. Dat levert een rapport op dat Feyenoord kan gebruiken om eventueel veranderingen aan te brengen.”

Selectie Robin van Persie

Dat kan ook op het veld voor een sterker Feyenoord zorgen. En daarover gesproken: ook de selectie zal er in het seizoen 2025-2026 natuurlijk anders uitzien. “Als alles meezit zijn er vier wedstrijden in augustus om de Rotterdammers net als de afgelopen twee seizoenen bij de crème de la crème van het voetbal te laten terugkeren. En het zal niet alleen bij Sem Steijn als aankoop blijven, al zullen er ook steunpilaren vertrekken. Met Dávid Hancko als meest logische kandidaat. De aanvoerder weet dat Al-Nassr hem graag wil ophalen uit De Kuip.”

Goede zaak?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

20:25
35+
Dit is de volledige loting van het WK 2026
20:07
108+
Dit zijn de tegenstanders van het Nederlands elftal op het WK 2026
18:41
351+
‘WK 2026 verpest door corruptie’
18:24
180+
‘NOS-schandaal bij loting WK 2026’
17:50
123+
“Er komt geen witte rook, Timber gaat weg”
17:35
67+
Verweij: naam Spaanse trainer zingt rond bij Ajax
17:02
229+
Marco Borsato na vrijspraak aan tafel bij Vandaag Inside?
16:48
52+
Van der Gijp: “Hij zei: Pa, ik praat niet meer met jou”
16:22
61+
Saibari loopt blauw oog op en onthult op Instagram de dader
16:09
34+
Van Persie reageert op kritische Zechiël: “Dat gesprek komt er wel”
16:06
76+
Valente plots onderwerp van juicekanaal, Feyenoorder reageert op gerucht
15:52
45+
Bosz: “Na 23 jaar samenwerken deed dat pijn, was moeilijk”
15:37
113+
PSV-selectie ‘kapot’ na ‘verschrikkelijk’ nieuws
15:22
201+
Vuurwerkincident Ajax krijgt pijnlijk staartje
15:07
63+
Driessen: ‘Feyenoord slaat cruciale slag’
14:46
103+
Derksen wijst aan wie ‘gefaald heeft’ na vrijspraak Borsato
14:36
68+
Steven Bergwijn terug naar Eredivisie?
14:21
111+
‘Opvolger van Timber bij Feyenoord al bekend’
14:06
547+
‘Cruijff neemt Barça-verdediger (29) mee naar Ajax’
13:50
91+
‘Streep door droomkandidaat Ajax’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie