“Feyenoord en Ajax laten het echt afweten”

Foto: “Feyenoord en Ajax laten het echt afweten”

Morgen staan PSV en Feyenoord tegenover elkaar in de Eredivisie, maar zelfs als de Rotterdammers weten te winnen is het de vraag of de strijd om het kampioenschap nog wel spannend wordt.

Huub Stevens: “Het Ajax van Farioli was veel sterker dan Feyenoord en Ajax dit seizoen”

Winnen de Eindhovenaren, dan zou het team van coach Peter Bosz op 4 april al kampioen kunnen worden. In De Telegraaf reageert Huub Stevens: “Dat zie ik wel gebeuren. Niet eens zozeer omdat PSV zo geweldig is, maar vooral ook omdat de tegenstand heel beperkt is. Feyenoord en Ajax laten het echt afweten, ook in Europees verband.”

Vorig seizoen stonden de Eindhovenaren óók ver voor, maar werd het toch nog spannend… “Zoiets zie ik echt niet nog eens gebeuren. Ten eerste omdat PSV stabieler is dan vorig jaar, maar ook omdat de anderen minder zijn. Het Ajax van Farioli was veel sterker dan Feyenoord en Ajax dit seizoen.” Stevens verwacht ‘gewoon’ een thuisoverwinning: “Dat denk ik wel en dat is niet arrogant bedoeld. Niks ten nadele van Feyenoord, maar ik denk dat PSV er toch bovenuit steekt. Feyenoord zit natuurlijk ook in een moeilijke fase door alle blessures en het scheelt ook nog dat ze donderdag een Europese uitwedstrijd hebben gespeeld en een dag minder rust hebben. Dat tikt wel aan.”

Dat wil overigens niet zeggen dat hij echt onder de indruk is van wat PSV de laatste tijd laat zien: “Ik ben vorige week bij PSV-NAC geweest en het was helemaal niet goed wat ze in die wedstrijd lieten zien. En bij PSV waren ze allemaal heel tevreden over het spel tegen Bayern, maar je kon zien dat Bayern met twee vingers in de neus speelde. Dit was zeker niet het Bayern op volle kracht. Daar moet PSV zich echt niet blind op staren.”

Oud-verdediger Adrie van Kraaij vult aan: “Ik ben benieuwd wat Feyenoord durft. Of we het Feyenoord van het begin van het seizoen gaan zien of een Feyenoord dat gaat proberen om het dicht te houden. Het team verkeert natuurlijk geestelijk in een heel andere toestand dan aan het begin van het seizoen. Feyenoord heeft laten zien aanvallend sterk te zijn, maar kunnen ze dat ook in de huidige omstandigheden met alle blessures en problemen? Ik verwacht eigenlijk wel een aantrekkelijke wedstrijd tussen twee ploegen die willen voetballen.”

Laten Feyenoord en Ajax het afweten?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie