‘Feyenoord deed toptransfer’

Foto: ‘Feyenoord deed toptransfer’

Steven Berghuis maakte aan het begin van dit seizoen een beladen transfer. De 29-jarige buitenspeler maakte voor 5,5 miljoen euro de overstap van Feyenoord naar Ajax. De overstap werd hem niet in dank afgenomen door de fans van Feyenoord. 

Toch mag Feyenoord zich in hun handen knijpen wegens de transfer van Berghuis, vindt Sjoerd Mossou. “De haat en de afkeer zullen er op 19 december niet minder om zijn in de Kuip, maar stiekem pakt de transfer van Berghuis óók voor Feyenoord prima uit – op zijn minst in sportief opzicht.”

Volgens de columnist van het Algemeen Dagblad was Feyenoord wel toe aan een nieuwe wind in de kleedkamer. En dan heeft hij het niet alleen over de trainerswissel aan het begin van dit seizoen. Mossou: “De vastgeroeste hiërarchie van een speler waar in Rotterdam alles op was afgestemd, is op een natuurlijke wijze doorbroken onder de nieuwe trainer Arne Slot.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie