‘Feyenoord-bod van 15 miljoen afgewezen’

Foto: ‘Feyenoord-bod van 15 miljoen afgewezen’

Feyenoord heeft bij het openingsbod op Manfred Ugalde niet direct succes. Volgens Fabrizio Romano veegde Spartak Moskou het eerste bod van liefst vijftien miljoen van tafel.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Spartak Moskou wijst fors bod van Feyenoord af voor Manfred Ugalde

Feyenoord wordt enkele dagen gelinkt aan Ugalde, die we in Nederland vooral kennen door zijn periode bij FC Twente. De Rotterdamse interesse is inmiddels zeer concreet geworden. Zo heeft de clubleiding in De Kuip een openingsbod uitgebracht. De bieding bedroeg in totaal 15 miljoen euro, meldde Romano zondagochtend. 

Het was niet genoeg om Spartak Moskou te overtuigen, de Russen wezen het bod af. Feyenoord zal het hier echter niet bij laten. Romano verwacht dat technisch directeur Dennis te Kloese binnen 48 uur opnieuw om de tafel gaat zitten met afgevaardigden van Spartak. Bij de Russische topclub heeft de 23-jarige aanvaller nog een contract tot medio 2028.

Persoonlijk akkoord in de maak

Feyenoord heeft momenteel nog geen persoonlijke overeenstemming met Ugalde, maar daar worden geen problemen verwacht. De 25-voudig international van Costa Rica zou namelijk open staan voor een move naar Rotterdam, valt er te lezen. Hij wil graag terug naar West-Europa.

Feyenoord is echter niet de enige club die Ugalde op de radar heeft staan. Om welke andere clubs het gaat, is niet duidelijk. Ugalde kwam namens Twente in totaal 67 Eredivisie-duels in actie. Daarin was hij goed voor achttien treffers en negen assists. 

Logisch dat Feyenoord zo ver gaat voor Ugalde?

  • Ja, echt een topspeler
  • Vind ik niet
  • Ja, echt een topspeler
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:51
0+
‘Geblesseerde Paixão halsoverkop weg bij Feyenoord’
10:34
13+
Derksen reageert op vertrek Verlinde: ‘Kan de klere krijgen, overloper, valse nicht!’
10:16
29+
‘Absolute baas in het veld is vertrokken bij Ajax’
10:00
1007+
‘Ongekend: PSG biedt kwart miljard euro op middenvelder’
09:56
60+
‘Krankzinnige Ajax-transfer: oplichting’
09:44
96+
‘PSV slaat megaslag met enorme Eredivisie-transfer’
09:34
142+
‘Stunt van 35 miljoen bij Ajax’
09:24
331+
‘Heitinga gaat opeens helemaal los op de transfermarkt’
08:45
741+
‘Jackpot Cody Gakpo na transfer van ruim 100 miljoen’
08:30
686+
‘Slot zet Anfield in de fik en betaalt 275 miljoen’
08:15
346+
’Foto verraadt Feyenoord-recordtransfer’
08:00
100+
‘Pikante vervanger René van der Gijp bij Vandaag Inside’
23:28
434+
Wereldkampioen bijna naar Ajax: ‘Club maakte andere keuze’
23:12
425+
‘Transferstorm PSV op komst’
22:48
235+
‘Farioli doet zaken met PSV’
22:45
150+
‘Orkun Kökcü zorgt voor rel met Feyenoord-transfer’
22:40
339+
‘Alex Kroes zorgt voor Ajax-wonder’
22:34
61+
‘Feyenoord gaat voor dubbelslag in België’
22:14
274+
Koeman doet opeens grote onthulling in De Avondetappe
22:14
30+
Foto van Bakayoko bevestigt: PSV-vertrek aanstaande
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie