‘Feyenoord biedt 10 miljoen voor nieuwe spits’

Foto: ‘Feyenoord biedt 10 miljoen voor nieuwe spits’

Feyenoord wil zich deze zomer versterken met een nieuwe spits. Volgens Belgische media heeft de Rotterdamse club zich inmiddels gemeld met een zak geld à tien miljoen euro.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Zuid-Koreaan Hyen-gyu Oh in beeld bij Feyenoord

Het Laatste Nieuws schrijft maandagavond: “De jacht op spelers van Racing Genk lijkt geopend. Eerder vandaag raakte bekend dat Christopher Bonsu Baah voor een transfer naar Saudi-Arabië staat, maar de Ghanees blijkt niet de enige gewilde speler van de Limburgers. Feyenoord heeft zich namelijk gemeld voor Hyeon-gyu Oh.”

Feyenoord zou bereidwillig zijn om tien miljoen euro neer te tellen voor Oh (24). Men heeft zich al officieel gemeld om de voorwaarden in beeld te krijgen. Op dit moment is een vertrek voro Racing Genk evenwel ‘onbespreekbaar’, zo klinkt het vanuit België.

Daar voegt HLN aan toe: “Genk beschouwt Oh namelijk als de nummer één spits voor komend seizoen. (…) Racing is dus van plan om vol de kaart van Oh te trekken en wil hem niet laten gaan. De vorig jaar van Celtic overgekomen aanvaller fungeerde in zijn eerste seizoen vooral als supersub en was desondanks goed voor 12 doelpunten.”

Krijgt Feyenoord dit alsnog voor elkaar?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie