Feyenoord-aanvaller kiest tussen clubs: “Een belangrijke reden”

Foto: Feyenoord-aanvaller kiest tussen clubs: “Een belangrijke reden”

Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. Zoals SoccerNews al eerder bekendmaakte huren de Deventenaren de 20-jarige aanvaller de rest van het seizoen van Feyenoord. Go Ahead bevestigde de tijdels komst van Slory maandagmiddag.

Jaden Slory wilde graag naar Go Ahead Eagles

De club uit Overijssel wilde Slory afgelopen zomer al halen, maar Feyenoord-trainer Robin van Persie werkte daar niet aan. Nu laat hij hem alsnog gaan en trekt de buitenspeler op huurbasis naar Go Ahead. “Hier wil ik komende maanden zoveel mogelijk minuten maken en hoop ik belangrijk te zijn met doelpunten en assists”, meldt Slory op de officiële kanalen van de huidige nummer dertien van de Eredivisie.

Slory werkte bij Feyenoord en vorig seizoen op huurbasis bij FC Dordrecht al samen met Melvin Boel. De twee worden nu herenigd in Deventer. Slory kon ook kiezen voor Sparta Rotterdam, maar de aanwezigheid van Boel op de Adelaarshorst was belangrijk voor hem. “Hij is een belangrijke reden om voor Go Ahead Eagles te kiezen. Met Melvin heb ik de afgelopen jaren al fijn samengewerkt.”

Technisch manager Marc van Hintum vertelt waren de club Slory goed kan geburiken. “Met Jaden voegen we een groot talent van Feyenoord toe aan onze selectie. Als rechtsbuiten kan hij hopelijk de komende maanden het verschil maken met zijn aanvallende kwaliteiten.” Feyenoord heeft tegelijkertijd het contract van Slory tot medio 2029 verlengd.

Wordt dit een succes?

  • Zeker wel
  • Nah…
  • Zeker wel
  • Nah…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie