‘FC Twente woedend op Feyenoord’

Foto: ‘FC Twente woedend op Feyenoord’

FC Twente stoort zich mateloos aan de recente berichtgeving rond Sem Steijn. De Tukkers vrezen dat Feyenoord de media gebruiken om een transfer van de aanvallende middenvelder te forceren.

Sem Steijn-berichtgeving zorgt voor ergernis bij FC Twente

Feyenoord en FC Twente worden al langer met elkaar in verband gebracht. Vorige week werd duidelijk dat Feyenoord een officieel bod zou hebben neergelegd in Enschede. “Ik doe hier niet aan mee”, verklaarde technisch directeur Arnold Bruggink namens de Tukkers tegenover TC Tubantia. Landelijke media brachten het openingsbod desalniettemin als een feit.

Bij FC Twente is men ‘not amused’. De club vreest een herhaling van de transfersoap rond Ramiz Zerrouki. De onderhandelingen tussen beide clubs verliep zeer moeizaam. In Enschede leeft zelfs het idee dat Feyenoord deze informatie bewust heeft gelekt om druk uit te oefenen. “Iedereen schijnt precies te weten hoe het zit, maar het zit heel anders”, sneert Bruggink.

Volgens de Twente-leiding is er géén sprake van een gelimiteerde transfersom. Wel is er een afspraak gemaakt met Steijn omtrent een eventuele zomertransfer. De Eredivisie-topschutter verlengde in december zijn contract, maar kreeg de garantie dat de club meewerkt als er een goed bod op tafel komt. Overigens worden AS Roma en Internazionale ook genoemd als opties.

Is de frustratie van FC Twente terecht?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie