‘FC Barcelona sjoemelt opnieuw met Dani Olmo’

Foto: ‘FC Barcelona sjoemelt opnieuw met Dani Olmo’

FC Barcelona is opnieuw in opspraak geraakt in Spanje, weet De Telegraaf. De voetbalbond van Spanje, La Liga, beweert dat de Catalaanse club ten onrechte Dani Olmo en Pau Víctor hebben kunnen registreren.

La Liga: FC Barcelona sjoemelt met registraties

Volgens La Liga heeft de hoogste Spaanse sportrechtbank op onjuiste gronden hun registratie in januari verlengd, zodat ze vooralsnog ook in de tweede helft van het seizoen speelgerechtigd zijn. Het is nog wachten op de definitieve uitspraak, maar volgens de voetbalbond is er iets niet in de haak. De goedkeuring volgde nadat eerder twee verschillende rechters, de Spaanse voetbalbond (RFEF) en La Liga vanwege de schuldenlast van de club het verzoek hadden afgewezen.

FC Barcelona zou tussen 31 december en 3 januari gebruik hebben gemaakt van een niet nader genoemde accountant. Die heeft in de boeken een deal vermeld waarin de club vip-boxen had verkocht ter waarde van 100 miljoen euro. La Liga meldt dat de huidige accountant de deal niet opgenomen heeft in de tussentijdse financiële overzichten van de club.

‘La Liga zegt aangifte te hebben gedaan bij de beroepsvereniging tegen de bewuste accountant. Barcelona voldeed volgens de organisatie „noch op 31 december 2024, noch op 3 januari 2025, noch momenteel” aan de financiële eisen om het salarisplafond te verhogen en Olmo en Víctor bij de selectie te behouden’, aldus De Telegraaf. De definitieve uitspraak wordt voor 7 april verwacht.

Geraakt FC Barcelona in de problemen?

  • Ja, dat denk ik wel
  • Nee, komen ze wel mee weg
  • Ja, dat denk ik wel
  • Nee, komen ze wel mee weg

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:16
12+
Bizar: Ballenjongen zorgt voor staking bij Heracles- Twente
14:47
7+
‘Gewilde Feyenoord-smaakmaker kan kiezen uit deze clubs’
14:31
6+
‘Koeman vergalde reputatie van international’
14:15
28+
BREAKING: Feyenoord denkt aan terugkeer verdediger
13:56
21+
‘Ten Hag neemt ingrijpende Van den Brom-beslissing’
13:37
17+
”Groningen-clown’ wekt verbazing bij derby’
13:22
55+
Groot nieuws over toekomst Valente bij Feyenoord
13:08
44+
Ajacied schuldbewust na puntenverlies: “Dan is het gespeeld…”
12:49
26+
Verdeeldheid over Read-kwestie: eenmansactie Van Persie?
12:29
21+
AZ-talent krijgt het te verduren: “Ontwikkelt zich traag”
12:08
122+
Moet Ajax Bosz benaderen? “Zijn favoriete keuze”
11:48
59+
‘Premier League-klap: Kenneth Taylor beroofde Ajax van 30 miljoen’
11:28
32+
Sano-nieuws vanuit Nijmegen: “Genoeg clubs om uit te kiezen”
11:08
70+
Enorme verrassing om plek twee: “De enige stabiele club”
10:45
46+
Op welke zender kijk je Feyenoord – Sparta live?
10:30
82+
Jade Anna brengt Kenneth Taylor nu al in verlegenheid in Rome
10:15
420+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Sparta: alles op zijn kop
10:00
353+
‘Ontslag Arne Slot live op televisie te zien’
09:45
1854+
‘Cruijff laat nu al twee grote Ajax-deals klappen’
09:30
8+
Joshua Zirkzee niet naar Roma, maar toch terug naar Serie A?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie