Farioli verklaart absentie Pasveer: “Klein probleem in de kleedkamer”

Foto: Farioli verklaart absentie Pasveer: “Klein probleem in de kleedkamer”

Bij Ajax staat zondagmiddag niet Remko Pasveer, maar winteraanwinst Matheus Magelhaes onder de lat. Vlak voor de aftrap tegen Go Ahead Eagles legt coach Francesco Farioli uit waarom.

Ervaren Ajax-doelman kampt met lichte blessure

“Hij had een klein probleem in de kleedkamer. Hij voelde zich niet goed genoeg om te spelen”, aldus Farioli, aan wie gevraagd wordt of het ziekte betreft, of een blessure? “Het is een lichte blessure, we zullen er morgen naar kijken.”

Daarom mag Matheus, die als opvolger van Diant Ramaj werd weggekaapt van Sporting Braga, zich gaan tonen. Farioli: “Hij heeft een fantastische carrière. Hij was aanvoerder in Braga, dus we hebben vertrouwen in hem. Hij is erg professioneel en ik wens hem het beste.”

Matheus (32) heeft heel wat ervaring op het hoogste niveau en keepte liefst 372 officiële duels voor Braga. Hij tekent in de Amsterdam tot medio 2027.

Pasveer is de beste keeper van de Eredivisie dit seizoen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie