‘Explosiegevaar in PSV-selectie’

Foto: ‘Explosiegevaar in PSV-selectie’

Trainer Peter Bosz en concurrent Luuk de Jong voorzien geen problemen, maar is Ricardo Pepi nog wel gelukkig bij PSV? Daags na de 2-5 overwinning bij FC Utrecht worden vraagtekens gezet bij de ontstane situatie.

Ricardo Pepi niet tevreden met PSV-rol

Pepi maakte tegen FC Groningen een hattrick en produceerde de winnende tegen Shakhtar Donetsk. Zijn status groeit, maar bericht het NRC: “Toch moet de Amerikaans-Mexicaanse aanvaller het bij PSV vooralsnog doen met een bijrol. Pepi is de man die moet invallen om in moeizaam verlopende wedstrijden een beslissing te forceren, of om De Jong te vervangen bij een blessure. Want ondanks zijn 34 jaar is de aanvoerder nog onbetwist de eerste keuze.”

De Jong maakte vorig seizoen nog 29 Eredivisie-treffers, maar dit seizoen gaat het de routinier lastiger af. “Vorig seizoen kon Pepi met die rol nog genoegen nemen. Hij was toen net bij PSV en toonde zich als invaller buitengewoon effectief: zeven doelpunten. Maar de vraag is: lukt dat nog een jaar?”, zo vraagt de krant zich af. “Want dit seizoen is Pepi tot dusver de meest trefzekere PSV-er.”

Zichtbare irritaties

In en tegen FC Utrecht toonde Pepi zijn irritaties ‘na de zoveelste foute bal’. “FC Utrecht komt nog tot terug tot 2-4, waarna Til met een afstandsschot de eindstand bepaalt. Als zijn ploeggenoten met hem mee rennen om het doelpunt te vieren, doet Pepi niet mee”, constateert het NRC. “Datzelfde gebeurt na het eindsignaal: op een paar meter afstand kijkt Pepi toe hoe zijn ploeggenoten elkaar feliciteren – het hoofd licht gebogen, de armen in de zij.”

Wie zou jij opstellen als spits van PSV?

  • Luuk de Jong
  • Ricardo Pepi
  • Luuk de Jong
  • Ricardo Pepi

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:46
0+
Invalbeurt Noppert helpt Quick Boys aan grootse stunt in de KNVB Beker
23:14
0+
Arbitrale beslissing roept verwarring en woede op: ‘Schandalig…’
23:05
0+
Manchester United voorkomt blamage dankzij hattrickheld Diallo
22:14
0+
Manchester United op achterstand bij hekkensluiter: André Onana zeldzaam lichtpuntje
22:06
0+
Heerenveen achter tegen amateurs uit Katwijk: ‘Geen enkel schot op doel gelost’
21:53
0+
Copa Del Rey verrassing: Osasuna stuurt Athletic Bilbao naar huis
21:32
0+
Sfeeractie Quick Boys imponeert landelijke voetbalfans: ‘Rest mag stoppen, niet te overtreffen’
20:55
0+
Manchester City hamstert tijdens transferperiode: drie nieuwe spelers binnenkort gepresenteerd
20:40
0+
Neymar niet ingeschreven tweede seizoenshelft bij Al-Hilal: ‘Kan niveau niet aan’
20:04
0+
‘Alleskunner PSV misschien weggekaapt voor contractverlenging’
19:52
0+
Voorbeschouwing Willem II – Feyenoord: Kunnen de Rotterdammers aanhaken bij de top?
19:31
0+
De Cristiano Ronaldo van Heracles: ‘Belachelijk goed’
19:00
0+
‘Wintertransfer zorgt voor onrust in de kleedkamer’
18:50
0+
Rotterdammer scoorde tegen ‘zijn’ Feyenoord: “Pakt niemand me nog af”
18:30
0+
Van Nistelrooij begroet nieuwe verdediger maar wil meer
18:10
0+
‘Grote problemen voor KNVB rond bekertoernooi’
17:50
0+
Atalanta bestraft voor wangedrag fans richting Koopmeiners
17:38
0+
SN Transferoverzicht: Ünüvar via-via naar FC Twente, Volendam strikt Anita
17:30
0+
Veltman en Tete in beeld bij Ajax
17:11
0+
Van Persie: “Dát is het begin van het einde”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie