‘Europese PSV-ramp compleet na transfers’

Foto: ‘Europese PSV-ramp compleet na transfers’

PSV kende een rumoerige transferzomer. Een aantal grote namen vertrokken, hun vervangers moeten nog wennen in Eindhoven. De vertrekkers kennen echter hetzelfde verhaal in het buitenland…

Uitgaande PSV-transfers: Duitse weelde, schaamte in Engeland en Italië

Na een maand in de Europese topcompetities was het voor Rik Elfrink, PSV-watcher bij het Eindhovens Dagblad, eens tijd om op X de balans op te maken. Een aantal belangrijke namen verliet immers het Philips Stadion tijdens de afgelopen zomer.

Zo waren er de dure transfers van Johan Bakayoko naar RB Leipzig, Noa Lang naar Napoli en Malik Tillman naar Bayer Leverkusen. Bovendien vertrok de ervaren verdediger Olivier Boscagli gratis naar Brighton & Hove Albion. Van de grote namen die weg gingen, hebben tot nu toe enkel de Belg en de Amerikaan beet.

“In totaal heeft Lang in vier wedstrijden in de Serie A 17 minuten gespeeld voor Napoli”, was de conclusie na de wedstrijd tegen Pisa afgelopen maandag. “Nog altijd meer dan Boscagli bij Brighton: 0 minuten na vijf duels in de Premier League. Tillman en Bakayoko spelen in de Bundesliga wel volop.”

Europees avontuur Eindhovenaren ook niet best van start

Voor twee van de vier een ramp na een zomerse transfer dus. Met Scott McTominay die door Antonio Conte als soort van linkervleugelaanvaller gebruikt wordt, lijkt de kans op speeltijd voor Lang bij i Partenopei klein. McTominay groeide namelijk in korte tijd uit tot superheld in het Stadio Diego Armando Maradona.

Om te zeggen dat de binnenkomende transfers bij PSV de uitgaande één op één hebben vervangen, is ook niet helemaal waar. Dat werd pijnlijk duidelijk toen de Eindhovenaren in eigen huis met 1-3 verloren van Union Saint-Gilloise in de Champions League. Een verloren zomer voor Earnest Stewart en co?

Komt Lang nog aan spelen toe in Italië?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:45
0+
Duidelijk signaal: waarom Bosz en Ten Hag niet op Oranje wachten
15:34
2+
Van Basten baalt van deze Ajax-transfer
15:20
13+
‘NEC speelt het hard, zet in op transfer van 10 miljoen’
15:05
59+
‘Van Persie laat interne Feyenoord-bom ontploffen’
14:51
262+
‘Stunttransfer na Telstar – Ajax: topscorer keert terug’
14:36
27+
Bosz over ‘contractverlenging bij PSV’: “Ben er al heel lang uit”
14:21
89+
‘Sylvie Meis zorgt voor knetterende Ajax-rel’
14:06
62+
‘PSV wil transferdreun uitdelen aan Feyenoord’
13:50
308+
Oud-AZ’er hoopt op transfer naar Ajax, Feyenoord of PSV
13:35
21+
‘Justitie dwarsboomt grote Vandaag Inside-wens Derksen’
13:19
23+
‘Jack van Gelder om bizarre reden uit Oranjewinter geschrapt’
13:04
32+
Terugkeer oude bekende lijkt uitgesloten bij PSV
12:49
119+
‘Ajacied schuldig aan slechtste invalbeurt ooit’
12:43
276+
‘Jordi Cruijff grijpt keihard in bij Ajax’
12:34
32+
‘Jari de Busser verlaat Go Ahead: fraaie transfer’
12:16
47+
‘Zian Flemming naar Eredivisie-topclub’
12:00
0+
Zorgen om gezondheid Aad de Mos
11:50
116+
Wanneer keert Vandaag Inside weer terug op tv?
11:35
210+
‘Noa Lang pakt koffers: bestemming bekend’
11:20
729+
‘Marco van Basten per direct op non-actief gezet’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie