“Er was nooit sprake van een terugkeer bij Ajax”

Foto: “Er was nooit sprake van een terugkeer bij Ajax”

Afgelopen zomer hakte Lasse Schöne de knoop door: hij stopte als profvoetballer, bij NEC. De 39-jarige Deen leek acht jaar daarvoor nog terug te keren bij Ajax, maar nu onthult de voormalig middenvelder dat dat eigenlijk nooit echt dichtbij is geweest.

Lasse Schöne: ‘Meetrainen was puur om mijn conditie op peil te houden’

Schöne had eventjes in Italië bij Genoa gespeeld en trainde daarna mee bij Jong Ajax, in 2021. “Als je even meetraint, wordt er wel gesproken”, blikt hij terug, op de website van Ajax.

“Het was puur om mijn conditie op peil te houden. Er was nooit echt sprake van een terugkeer. Ik ben wel blij dat ik mee kon trainen. Dan voel je ook of je het niveau aan zou kunnen”, vervolgt Schöne.

Als speler van achtereenvolgend sc Heerenveen en NEC speelde Schöne meermaals tégen zijn grote liefde uit Amsterdam. “Dat blijft altijd bijzonder. Vooral hoe je wordt behandeld als je dan terugkomt. Mensen klappen voor je, terwijl je in een ander shirt rondloopt. Dat soort momenten staan heel hoog op de lijst. Dat zie ik ook als niet normaal.”

Ajax had Schöne destijds WEL terug moeten halen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie