”Enige’ topclub in Nederland loopt steeds verder weg’

Foto: ”Enige’ topclub in Nederland loopt steeds verder weg’

Emile Schelvis is bang dat het verschil tussen PSV en de rest van de Eredivisie steeds groter wordt. De commentator wijst op het feit dat komend seizoen alleen de landskampioen is verzekerd van Champions League-voetbal. Volgens hem kan er een groot verschil in het bestedingsniveau van de topclubs ontstaan.

Gat tussen PSV en de rest kan steeds groter worden door weggevallen CL-plek

Feyenoord eindigde dit seizoen als de tweede en dat is nu nog goed voor de competitiefase van de Champions League. Volgend jaar geeft die eindklassering recht op de voorronde van het miljardenbal. “Je mag aan het einde van de streep zeggen: Oké, ze hebben de Champions League gehaald. Dat is heel veel geld voor Feyenoord”, begint Schelvis bij FC Rijnmond.

“Godzijdank, wat het biedt een basis na volgend seizoen, waar het nog belangrijker gaat worden, want dan is er nog maar één rechtstreekse Champions League-plek te verdienen. Er gaat daardoor een groot verschil in de bestedingsniveaus van verschillende topclubs ontstaan”, stelt de commentator. “Er is op dit moment maar één topclub in Nederland en dat is PSV. Daarom zal Feyenoord daarin de goede stappen moeten gaan zetten.”  

“Daar lijkt het nu wel op, met Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux die dan gaan komen. Ik hoop dat Giovanni van Bronckhorst ook komt in een soort ‘Phillip Cocu-rol'”, verwijst Schelvis naar de oud-international die bij PSV ’talent manager’ is. “Dan heb je ook een goede verbinding tussen Varkenoord en de selectie, want daar heeft het ook nog weleens aan ontbroken, mede omdat Jong Feyenoord niet in de Keuken Kampioen Divisie speelt.”  

“De plaatsing voor de Champions League zou een basis kunnen bieden, omdat er nu een blauwdruk komt van hoe het in ieder geval niet moet. Dan is de vraag: moet Van Persie een van de mensen zijn die aan de knoppen blijft draaien? Mijn antwoord daarop? Ik denk van niet”, besluit Schelvis.

Wordt het gat steeds groter?

  • Ben ik ook bang voor
  • Denk ik niet
  • Ben ik ook bang voor
  • Denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

00:00
0+
Voorspelling Canada – Qatar: Gastland jaagt op historische zege
23:46
3+
Oranje heeft eigen ‘pastoor’: “Dat geeft ons kracht”
23:27
5+
‘NOS-ontslag door bizarre mispeer over Sutalo’
23:10
10+
‘Oranje-rebel heeft geen gunfactor: een apart jongetje’
22:52
753+
Amsterdam in paniek: ‘Ajax haalt oude bekende’
22:33
5+
Engeland raakt niet uitgepraat over oud-PSV’er
22:15
35+
‘Mafkees’ Wesley Sneijder slaat keihard terug naar VI-gast
21:55
21+
‘Kritiek op Memphis Depay is onterecht’
21:37
18+
‘Feyenoord neemt afscheid van miskoop’
21:18
56+
‘Grote Van Hooijdonk-schok bij Vandaag Inside’
21:00
0+
Voorspelling Zwitserland – Bosnië en Herzegovina: Zwitsers zoeken eerherstel na valse start
20:56
29+
Felle Cody Gakpo: “Dat ga ik jou niet vertellen”
20:38
127+
Na definitief nieuws over Ceballos: mokerslag voor Ajax
20:19
25+
Oranje-sterkhouder over wissels Koeman: “In zijn optiek…”
20:01
11+
Heel de wereld heeft het over Ronaldo bij historisch moment
19:44
88+
Wisseling van de wacht op middenveld: interesse Feyenoord in dure Serviër
19:30
25+
Lieke Martens eerlijk: ”Verschillen zijn nog groot”
19:17
2265+
‘FIFA grijpt keihard in tegen Messi’
18:51
101+
Nicky van der Gijp bijt van zich af na keiharde kritiek
18:36
61+
Geluiden vanuit Nederland: ‘Krankzinnig WK-complot met Messi’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie