Engeland zet misstap recht in Finland

Foto: Engeland zet misstap recht in Finland

Engeland heeft zondagavond geen misstap begaan in de Nations League. Op bezoek bij Finland boekten de manschappen van interim-bondscoach Lee Carsley een 1-3 overwinning.

Fraaie assist wijst Engeland de weg in Nations League

Voor Engeland ging de interlandperiode dramatisch van start. Op het eigen Wembley verloren The Three Lions afgelopen week met 1-2 van Griekenland, waar Vangelis Pavlidis (ex-AZ) met twee treffers het verschil maakte. In en tegen Finland stond er dan ook extra druk op de Britten. Tijdens de beginfase zorgde dat nog niet voor een stimulans, maar de Scandinaviërs wisten onachtzaamheden in de defensie niet af te straffen.

In de achttiende minuut nam Engeland wel de leiding. OSC Lille-middenvelder Angel Gomes wist teamgenoot Jack Grealish vrij te spelen middels een schitterende steekpass en de aanvaller van Manchester City maakte het vervolgens overtuigend af. Met een krappe voorsprong wisten de Engelsen de kleedkamer te bereiken voor de rust.

Score loopt op

Carsley zag zijn team in de eindfase afstand nemen van Finland. Trent Alexander-Arnold zorgde in de 74ste minuut voor een verdubbeling van de marge middels een fraaie vrije trap. Exact tien minuten later liepen de bezoekers zelfs uit naar 0-3 dankzij Declan Rice, waardoor men na vier wedstrijden op negen punten staat. Dat zijn er net zoveel als de Grieken, maar zij spelen later op de avond pas tegen Ierland.

Finland wist de schade overigens nog wel te beperken. Verdediger Arttu Hoskonen kopte vanuit een hoekschop de 1-3 tegen de touwen.

18′
63′
63′
69′
69′
74′
75′
75′
80′
80′
82′
84′
85′
87′

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:00
0+
Koeman wijst één grote fout van Van Persie aan
17:47
16+
‘Ajax en PSV clashen om aantrekken centrale verdediger’
17:26
32+
Kijkers NAC – Feyenoord roepen allemaal één ding over Sterling
17:16
61+
‘Christian Eriksen alsnog naar Eredivisie’
17:00
78+
Feyenoord-fans in Breda roepen massaal om ontslag: “Rot op!”
16:46
36+
“Cruijff is niet bang om in te grijpen”
16:27
30+
Büttner doet omstreden onthulling na Bosz-uithaal
16:13
21+
‘Opmerkelijke rel bij Oranje Leeuwinnen’
16:00
73+
‘Gini Wijnaldum keert terug in Eredivisie’
15:47
8+
Utrecht-sterkhouder flirt met avontuur
15:33
166+
‘Twijfels over terugkeer naar Ajax’
15:15
107+
‘Massaontslag na NAC – Feyenoord’
15:00
214+
‘Ingreep Cruijff raakt Ajax-selectie’
14:45
14+
Nederlandse trainer doet oproep via Kraaij: “Wil weer hoofdtrainer worden”
14:26
13+
Moeten De Vrij en Aké vrezen voor hun plek? “Daar kijk ik wel naar”
14:07
37+
Sergiño Dest geeft blessure-update: “Einde seizoen?”
13:49
30+
Koeman spreekt zich uit over spitspositie: “Mijn nummer één?”
13:31
89+
‘Feyenoord opgeschrikt door volgend blessuregeval’
13:13
20+
Hasselbaink haalt keihard uit naar ‘hypocriete’ Mourinho
12:56
188+
‘Cruijff komt in actie na Ajax-echec in Groningen’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie