‘Eigenwijze Farioli zadelt zichzelf met probleem op’

Foto: ‘Eigenwijze Farioli zadelt zichzelf met probleem op’

Francesco Farioli zadelt zichzelf met een probleem op door bij Ajax standvastig te blijven kiezen voor Steven Berghuis als ‘nummer 10’. Dat stelt analist Kenneth Perez op ESPN, na de 1-1 remise tegen Sparta.

‘Het probleem voor Ajax is dat Berghuis op 10 staat, terwijl hij dat helemaal niet meer kan’

“Het probleem voor Ajax is dat Berghuis op 10 staat, terwijl hij dat helemaal niet meer kan. Hij heeft niet meer de power, het schot en dergelijke…”, stipt Perez aan in Voetbalpraat.

“Waarom zet hij hem er dan toch neer? Bertrand Traoré wil hij ook laten spelen, en toen hij eruit ging tegen Sparta ging Berghuis wel weer naar de rechterkant. Fitz-Jim speelt ook al een tijdje niet meer.”

“Wat Berghuis natuurlijk wel heeft toegevoegd aan zijn spel: hij gaat tot het gaatje voor deze trainer. De vraag is nu ook of Ajax het nóg een seizoen kan opbrengen om zó als een team te fungeren. Ze hebben er nu natuurlijk een beetje lol in gekregen om te juichen bij slidings en verdedigende acties”, aldus Perez tot slot.

Ajax moet Berghuis laten gaan komende zomer

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie