‘Duitsers kloppen met 25 miljoen aan bij PSV’

Foto: ‘Duitsers kloppen met 25 miljoen aan bij PSV’

De leegloop bij PSV begint steeds serieuzere vormen aan te nemen. Waar Malik Tillman en Noa Lang op weg zijn naar Bayer Leverkusen en SSC Napoli, heeft Luuk de Jong ook nog altijd niet bijgetekend en vertrokken eerder ook al Olivier Boscagli en Walter Benítez transfervrij.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Borussia Dortmund wil gas gaan geven voor Johan Bakayoko

Iemand die ook op de nominatie staat om verkocht te worden, is Johan Bakayoko. De Belgische rechtsbuiten verloor zijn basisplaats afgelopen seizoen aan Ivan Perisic en staat daarom zelf ook open voor een vertrek. PSV hoopt nog te kunnen cashen, want het contract van Bakayoko loopt na komend seizoen af.

Er worden al wekenlang veel clubs aan de linkspoot gelinkt, maar niemand pakte door. Borussia Dortmund wil dat nu echter wél gaan doen, nadat Jaimie Bynoe-Gittens voor 55 miljoen euro is verkocht aan Chelsea.

Dortmund wil Bakayoko als opvolger en zou 25 miljoen euro overhebben voor de Rode Duivel. Mocht dat bedrag daadwerkelijk op tafel komen, zal PSV vrijwel zeker akkoord gaan.

Bakayoko is goed genoeg voor Dortmund

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie