‘Drama compleet voor Matthijs de Ligt én Memphis Depay’

Foto: ‘Drama compleet voor Matthijs de Ligt én Memphis Depay’

Het ziet er niet goed uit voor Matthijs de Ligt. Manchester United-manager Michael Carrick deelde weinig hoopvol nieuws over de Nederlander en zijn blessure. En ook lijkt bondscoach Ronald Koeman zich zorgen te moeten gaan maken over Oranje-aanvaller Memphis Depay.

Zorgen om Matthijs de Ligt en Memhis Depay

Manchester United-manager Michael Carrick heeft een zorgwekkende update gegeven over Matthijs de Ligt. De 26-jarige verdediger kampt al maandenlang met een rugblessure en de oefenmeester heeft nog geen idee wanneer hij weer over De Ligt kan beschikken.

De meeste zorgen lijken echter uit te gaan naar De Ligt. De 26-jarige verdediger staat al lange tijd aan de kant met een rugblessure en lijkt voorlopig ook nog niet op de weg terug. De laatste wedstrijd van de Oranje-international dateert alweer van 30 november 2025. En erg hoopvol ziet het er allemaal nog niet uit volgens Carrick.

De Manchester United-trainer stelde op het persmoment in aanloop naar het duel met Bournemouth dat er geen goed nieuws is te melden. “Het is moeilijk om te zeggen, juist omdat het zo lang duurt. Bij rugblessures denk je soms dat alles in orde is en dan ineens is het toch niet helemaal goed. We hebben geduld en werken aan zijn herstel. We geven hem de tijd en proberen hem zo snel mogelijk terug te krijgen, maar het is echt moeilijk te voorspellen.”

Knieproblemen voor Memphis

Mogelijk moet De Ligt zelfs onder het mes, maar daar wilde Carrick het nog niet over hebben. “Ik probeer niets te verbergen. Hij is aan de betere hand. Het gaat alleen niet zo snel als we allemaal hadden gehoopt.” In ieder geval moet De Ligt de komende oefeninterland van Oranje aan zich voorbij laten gaan en dat geldt mogelijk ook voor Memphis.

De aanvaller ontbrak namelijk in de selectie voor het duel tussen Corinthians en Chapecoense. Zijn trainer Dorival Júnior had op he persmoment tegenover de Braziliaanse media ook weinig positief nieuws te melden richting de interlandperiode. “Memphis heeft al een tijdje last van zijn knie. We moeten heel voorzichtig met hem omgaan, anders kunnen we hem kwijtraken.”

De oefenmeester leek zich dan ook behoorlijk zorgen te maken. “En wat gebeurt er als je hem dan een maand moet missen, zoals bij Yuri Alberto het geval was? Kijk hoe lang Yuri eruit lag. Kijk welke prijs we betalen als we geen aanvaller met zijn kwaliteiten in het team hebben.”

Gaan we ze beiden wel zien op het WK?

  • Ja, ik verwacht van wel
  • Alleen De Ligt
  • Alleen Memphis
  • Laat ze beiden maar lekker thuis
  • Ja, ik verwacht van wel
  • Alleen De Ligt
  • Alleen Memphis
  • Laat ze beiden maar lekker thuis

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:34
1+
Van Persie: ‘Valente maakt het zichzelf soms te moeilijk’
17:19
234+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen Sparta: Bosz gooit het om
17:05
4+
Ramp voor Ajax-huurling: einde seizoen
16:50
6+
PL-spits genegeerd door Koeman: “Mijn inschatting klopte dus niet”
16:35
35+
‘Eredivisie-ster volgt Frenkie de Jong op bij Barça’
16:19
16+
Ouaissa reageert op PSV-interesse: “Tuurlijk..”
16:03
1198+
Ontslag Van der Gijp: “Deed er alles aan om ontslagen te worden”
16:00
71+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen NEC: gehavend richting cruciaal duel
15:53
36+
Opvallende Feyenoord-tactiek: ‘Dat ligt NEC niet’
15:42
44+
‘Ajax juicht: gigatransfer Matthijs de Ligt’
15:36
20+
Schreuder wijst aan waar hij Feyenoord wil pijnigen
15:21
40+
‘Correia plots naar andere Eredivisionist dan Utrecht’
15:05
30+
‘Kjell Scherpen naar kwartfinalist Champions League’
14:50
8+
Echteld onthult: naast Daal nóg een telaatkomer bij AZ
14:35
12+
‘Eredivisie-transfer voor Ritmeester van de Kamp’
14:20
115+
Bosz onthult groot nieuws over Nick Olij
14:04
39+
Ruud Nijstad neemt beslissing over zomertransfer
13:51
0+
Voorspelling Chelsea – Manchester City: blamage voor Chelsea
13:43
21+
Drie buitenlandse grootmachten azen op verhuurde Twentenaar
13:32
39+
Flemming spreekt zich uit over ’transfer naar Eredivisie-topclub’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie