‘Drama bij Feyenoord: keiharde clash Steijn en Van Persie’

Foto: ‘Drama bij Feyenoord: keiharde clash Steijn en Van Persie’

Feyenoord verloor woensdagavond het eerste duel in de Europa League van SC Braga. Het spel van de Rotterdammers was niet goed, zag aanvoerder Sem Steijn. De middenvelder liep na afloop helemaal leeg bij Ziggo Sport. Robin van Persie hoorde wat zijn aanvoerder te zeggen had en was daar allerminst blij mee. Gaat dit problemen opleveren?

Van Persie reageert op uitspraken Steijn

Na afloop van het verloren duel met SC Braga (1-0) kon Steijn zich amper inhouden. Voor de camera van Ziggo Sport legde de aanvoerder van Feyenoord de vinger op de zere plek. “Een heel slechte wedstrijd van ons, met te weinig energie. Niet de kansen uitspelen die je krijgt, allemaal egoïstisch”, verklaarde een gefrustreerde middenvelder.

Even later verscheen Van Persie voor dezelfde camera. De oefenmeester had lucht gekregen van de woorden van Steijn en reageerde daar duidelijk op. “Ik denk dat Sems woordkeuze niet heel handig is. Dat begrijp ik ook niet helemaal”, zegt de trainer over het woord ‘egoïsme’. “Dat komt gewoon voort uit dat je een andere keuze maakt. Het heeft niets te maken met egoïsme. Het heeft te maken met keuzes die we maken aan de bal.”

Van Persie heeft een andere verklaring voor de matige wedstrijd van Feyenoord. “We hadden meer loopacties moeten maken met onze buitenspelers, met Sem, met Quinten Timber in de eerste helft. Ook met Luciano Valente, die niet gelukkig inviel vandaag”, vindt Van Persie. “Normaal gesproken is hij heel vast aan de bal, vandaag niet.”

“Uiteindelijk als je kijkt naar ons gameplan en hoe we die goal tegenkrijgen, dat is veel te makkelijk”, besluit Van Persie. “Het eerste drukzetten van Gaoussou Diarra, veel te makkelijk. Daarna crossen ze de bal, daar moeten we kort bovenop zitten. En ik vind ook dat we die voorzet veel te makkelijk verdedigen.”

Van Persie houdt er dus duidelijk een andere visie op na dan aanvoerder Steijn. Via de media clashen de twee voor het eerst publiekelijk. Of de uitbarsting van de middenvelder nog implicaties gaat hebben, wordt dit weekend duidelijk. Feyenoord speelt dan tegen FC Groningen.

Wie heeft gelijk?

  • Steijn
  • Van Persie
  • Steijn
  • Van Persie

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie