Dortmund-trainer Klopp heeft regelmatig contact met De Boer

Soccernews

Woensdagavond neemt Jürgen Klopp het met Borussia Dortmund op tegen Ajax. De coach van de Duitse club kijkt uit naar het treffen in de Amsterdam ArenA, met name vanwege Ajax-trainer Frank de Boer.

Volgens Klopp heeft hij regelmatig contact van de Nederlandse trainer, sinds hij goede gesprekken met De Boer had op het trainerscongres in Nyon. “Ik heb in Duitsland al gezien hoe goed Ajax is. Daarom wordt dit geen gemakkelijke wedstrijd voor ons”, opent Klopp tegenover [i]De Telegraaf[/i].

In de Champions League verloor Borussia Dortmund nog geen uitwedstrijd, weet ook Mario Götze. “Maar we zullen toch opnieuw dat hoge niveau moeten halen. Thuis tegen Ajax ging het allemaal niet zo makkelijk”, besluit de sterspeler van de Duitse formatie.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie