DONE DEAL: Feyenoord kiest KKD-top boven Eredivisie

Foto: DONE DEAL: Feyenoord kiest KKD-top boven Eredivisie

Devin Haen maakt de transfer van Feyenoord naar Willem II. De Tilburgers maakten dit donderdag officieel via de clubkanalen. De spits tekent tot medio 2028 bij de degradant.

Spits Devin Haen verruilt Feyenoord voor Willem II

De 21-jarige spits kon ook aan de slag in de Eredivisie. Zo toonde Excelsior, dat vorig seizoen juist promoveerde, interesse. De keuze viel echter op Willem II dat op jacht gaat naar promotiejacht. De club degradeerde vorig seizoen via de play-offs naar de Keuken Kampioen Divisie.

Afgelopen seizoen speelde Haen ook al op het tweede niveau, als huurspeler van FC Dordrecht. Hij maakte twaalf goals in de KKD en scoorde in de play-offs zelfs tegen Willem II. Dat bleek uiteindelijk niet voldoende voor Dordrecht om door te gaan, voor Willem II viel het doek een ronde later.

Willem II heeft al een aantal spelers van naam binnengehaald deze zomer. Jari Schuurman, Justin Hoogma en Wouter van der Steen gingen Haen voor. De club uit Tilburg staat met Haen pas aan het einde van dit jaar tegenover FC Dordrecht, de twee teams spelen ook op de laatste speeldag van de KKD tegen elkaar.

Snap je zijn keuze?

  • Ja, eerst echt naam maken in de KKD-top
  • Nee, kan de Eredivisie ook aan
  • Ja, eerst echt naam maken in de KKD-top
  • Nee, kan de Eredivisie ook aan

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie