‘Deze PSV’er was nóg beter dan Saibari in De Kuip’

Foto: ‘Deze PSV’er was nóg beter dan Saibari in De Kuip’

René en Willy van der Kerkhof zijn lyrisch over PSV dat met 2-3 in De Kuip won van koploper Feyenoord. Eerstgenoemde vond Jerdy Schouten de beste man van het veld. Scheidsrechter Allard Lindhout maakte daarnaast een prima indruk.

Jerdy Schouten krijgt veel lof voor optreden tegen Feyenoord

“Het was een heerlijke wedstrijd tussen Feyenoord en PSV”, steekt Willy van wal in de podcast van de broers bij Omroep Brabant. Ondanks dat het duel met een kwartier werd uitgesteld, zag hij bij geen van de spelers paniek. “Niemand maakte zich druk om die snippers en dat hoort ook bij een topspeler. Goed opgelost allemaal, niets aan de hand.”

De laatste weken was er veel kritiek op de scheidsrechters, maar René is dit keer erg positief uit over arbiter Lindhout. “Ik mag ook wel een complimentje aan de scheidsrechter geven. Ik moet die Lindhout een compliment geven. Hij had de hele wedstrijd goed onder controle en deed helemaal niets verkeerd. Hij was top.” Willy sluit zich daar bij aan: “Dat is waar, helemaal mee eens.”

Na de wedstrijd ging het vooral over hattrickheld Ismael Saibari, maar René ziet een andere man of the match. “Ik vond Saibari wel goed, maar ik vond Schouten de beste. Hij is weer terug.” Ook Willy ziet dat de van origine middenvelder in de verdediging goed tot zijn recht komt. “Daar komt hij veel meer aan de bal en is hij veel beter op die positie, en daar is de combinatie met Til juist zo goed voor. Til is altijd in beweging en Schouten kan hem altijd met een binnendoor pass aanspelen. Het was gewoon heel goed, heel collectief. Dat is een compliment voor het hele team.”

Schouten de allerbeste gisteren?

  • 100%!
  • Dat niet
  • 100%!
  • Dat niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie