Derksen na NEC – PSV: “Het is niet te geloven”

Foto: Derksen na NEC – PSV: “Het is niet te geloven”

Johan Derksen is ontzettend blij en trots vanwege het feit dat ‘zijn’ NEC de bekerfinale heeft gehaald, ten koste van landskampioen en koploper PSV. Het werd uiteindelijk 3-2 in De Goffert op dinsdagavond.

‘Nu 70 jaar supporter van NEC en voor de eerste keer moet je trots zijn op je club’

“Fantastisch”, jubelt Derksen in Vandaag Inside, nadat Wilfred Genee de uitslag vanuit Nijmegen doorgeeft. “Ik ben in staat om hier morgen met een NEC-shirt aan te zitten!”

“Ik ben nu zeventig jaar supporter van NEC en voor de eerste keer moet je trots zijn op je club. Het is niet te geloven. Ze hebben al twee keer in de bekerfinale gezeten en twee keer verloren.” Overigens heeft NEC al vier keer in de finale gestaan.

Derksen looft Marcel Boekhoorn. “Die heeft alles opgezet.” René van der Gijp wijst ook naar coach Dick Schreuder. Derksen: “Boekhoorn had eerst liever Mark van Bommel. Toen is hem ingefluisterd dat hij Schreuder moest nemen en dat heeft hij toen gedaan. Het is een schot in de roos. Ze spelen leuk voetbal.”

NEC gaat de beker winnen

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie