Derksen haalt keihard uit: “Dat stelt in Nederland helemaal niets voor”

Foto: Derksen haalt keihard uit: “Dat stelt in Nederland helemaal niets voor”

Johan Derksen heeft nog meer eens bevestigd geen fan te zijn van het damesvoetbal. Volgens hem is het niveau niet te vergelijken met dat van de mannen dat het voor clubs alleen maar een kostenpost is.

Johan Derksen geeft het vrouwenvoetbal in Nederland ervan langs

In de podcast Groeten uit Grolloo kijkt Derksen de vraag of hij het vrouwenvoetbal met dezelfde interesse volgt als de vrouwelijke Tour de France. “Nee, dat heb ik niet met vrouwenvoetbal. Ik vind dat niet interessant, want dat lijkt niet op voetbal. Als je het Nederlands vrouwenteam tegen een jeugdteam van een goede amateurclub laat spelen, dan spelen die jeugdspelers die vrouwen van de mat”, klinkt het duidelijk.

Vivianne Miedema maakte zich in het verleden vaak hard in discussies over het vrouwenvoetbal. Derksen is ook daar niet van onder de indruk. “Die Vivianne Miedema heeft last van hoogmoedswaanzin. Die heeft ook al eens gezegd dat de dames hetzelfde beloond moeten worden als het Nederlands elftal. De dames brengen geen enkele cent binnen, terwijl Nederlands elftal-spelers het grote geld binnenhalen bij WK’s.”

“In Nederland is het damesvoetbal een kostenpost voor iedere club”, vervolgt De Snor. “Er komt niemand kijken. Er zitten wat ouders, ooms en tantes op de tribune, maar het levert niets op. De dames hebben praatjes voor tien, maar het damesvoetbal stelt in Nederland helemaal niets voor. Voor iedere club die een damesafdeling heeft kost het geld. Het damesvoetbal wordt gefinancierd door de heren”, besluit hij.

Eens met Derksen?

  • Zeker wel
  • Nee, onzin
  • Zeker wel
  • Nee, onzin

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie