‘Derksen cancelt wéér: nóóit meer in Vandaag Inside’

Foto: ‘Derksen cancelt wéér: nóóit meer in Vandaag Inside’

Angela de Jong stond bekend als een van de felste tv-critici. De columniste heeft echter een andere rol aangenomen en schrijft in het Algemeen Dagblad niet meer alleen maar over televisieprogramma’s. Daarnaast schuift ze ook nooit meer aan bij Vandaag Inside en bij Radio Rijnmond legt ze uit waarom dat het geval is.

Angela de Jong spreekt zich uit over Vandaag Inside-afwezigheid

In gesprek met Radio Rijnmond geeft De Jong aan dat haar debuut als algemeen columnist in het Algemeen Dagblad goed is gegaan. “Het is goed gegaan. Maar ja, zo’n eerste week is altijd spannend. Ik zit iedere ochtend weer misselijk achter mijn laptop.” De Jong kan zich er naar eigen zeggen best druk om maken. “Ja, van: wat ga ik doen, is het goed genoeg, wordt het gelezen? En op het moment dat het dan online staat, denk ik even: oké, koffie, we gaan weer door. En dan word ik weer misselijk, want dan denk ik: morgen moet ik weer.”

De Jong vertelt dan ook niet altijd het grootste vertrouwen in zichzelf te hebben. “Ik ben echt de meest onzekere persoon die er is. Vaak. Maar tegelijkertijd weet ik ook wel dat ik wat kan. Dus ik ben gewoon echt verschrikkelijk. Dat weet ik.”

In het gesprek komt ook Johan Derksen ter sprake, die volgens De Jong de enige man is voor ze de televisie wil aanzetten om zijn mening te horen. Al schuift ze zelf nooit meer in Vandaag Inside, maar daar heeft de columnist wel een verklaring voor. “Omdat Johan mij heel slecht trekt. Johan kan sowieso slecht omgaan met een andere mening, en dan ga ik ook nog eens tegen hem in. En ik ben een vrouw.” Druk kan De Jong zich daar niet om maken. “Prima, dat moet hij vooral zelf weten. Ik lig daar niet wakker van.”

Jammer dat De Jong niet meer aanschuift bij Vandaag Inside?

  • Ja, juist een leuke gast
  • Nee, mis je niets aan
  • Ja, juist een leuke gast
  • Nee, mis je niets aan

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie