Derksen adviseert woest Ajax-icoon: ‘Niet zo druk maken’

Foto: Derksen adviseert woest Ajax-icoon: ‘Niet zo druk maken’

In Amsterdam en omstreken is met een zure smaak in de mond gereageerd op het nieuws dat Feyenoord-back Givairo Read vrij is gesproken van een schorsing na zijn rode kaart tegen PSV. Vlak na de prent van Read scoorden de Eindhovenaren nog de 2-3.

Sjaak Swart hield het niet meer na vrijspreken Feyenoorder Read

‘Ja, daar koop ik geen brood voor. Dit is diefstal. En een schande, een regelrechte schande”, jammerde Ajax-icoon Sjaak Swart al in De Telegraaf. “Was het rood?”, vraagt René van der Gijp zich hardop af in Vandaag Inside. “Je kon ook geel geven. Het was heel onhandig, hij is te laat”, reageert Wilfred Genee.

“Je zou kunnen zeggen: er staat er nog een, je had geel kunnen geven”, gaat Van der Gijp verder. Johan Derksen lachend: “Bas (Nijhuis, red.) had hem rood gegeven!”

“Er loopt er daar nog een en de keeper is dichtbij, je kan ook geel geven”, stelt Van der Gijp, waarop Derksen besluit: “Sjaak moet zich op zijn oude dag niet zo druk maken joh.”

Swart had wel gewoon gelijk

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie