De Mos voorspelt top-4 van Eredivisie: “Zij komen niet in de buurt”

Foto: De Mos voorspelt top-4 van Eredivisie: “Zij komen niet in de buurt”

Aad de Mos is ervan overtuigd dat PSV de vroegste kampioen ooit van Nederland gaat worden. De strijd om de tweede plek is een heel stuk spannender. De analist denkt dat Ajax daarin tekort gaat schieten.

PSV wellicht vroegste kampioen ooit in Eredivisie, De Mos ziet Ajax afhaken

Het huidige record van vroegste Eredivisie-kampioen staat op 8 april. In theorie kan PSV op 4 april al feestvieren. “Ik denk het wel”, stelt De Mos tegenover het Eindhovens Dagblad. “Ik denk dat PSV weinig punten gaat laten liggen, Feyenoord gaat dat nog wel doen. Die hebben een zwaar programma. Ze krijgen bijvoorbeeld nog NEC-uit, die zijn er nog lang niet.”

De Mos ziet NEC als de grootste concurrent van Feyenoord. “Zeker.” Als de Nijmegenaren woensdag het inhaalduel met FC Utrecht winnen, staande ze op de tweede plaats. De oud-trainer ziet Ajax worstelen. “Je ziet hoe Ajax punten verspeelt, die staan vast vierde. Ik denk niet dat ze in de buurt gaan komen van NEC en Feyenoord.”

“Ik denk dat de conclusie getrokken kan worden: PSV kampioen”, stelt De Mos. “Plaats twee gaat tussen NEC en Feyenoord.”

Verwacht jij dit ook?

  • Zeker
  • Ik niet
  • Zeker
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie