De Boer hekelt uitspraak Ajax-directeur Kroes

Foto: De Boer hekelt uitspraak Ajax-directeur Kroes

Het gaat er bij oud-topvoetballer Ronald de Boer niet in dat de huidige directeur van Ajax, Ales Kroes, uitsprak dat hij verwacht ‘voor 2026 geen Europese hoofdprijzen te pakken met de club’. De Boer beticht Kroes van een gebrek aan ambitie.

‘Ik vind dat je als Ajax meer ambitie moet uitstralen’

“Dat kun je realistisch noemen. Maar ik vind dat je als Ajax meer ambitie moet uitstralen. Erken dat ook volgend seizoen nog lastig zal zijn én zeg dat we desondanks volle bak voor de landstitel gaan. Dat zijn we aan onze stand verplicht”, reageert De Boer tegenover Voetbal International.

In 2019 liep Ajax nog op een haar na de finale van de Champions League mis, nu is alles anders. Maar De Boer stelt dat het dus ook andersom zo hard om kan slaan, bijvoorbeeld middels een PSV-implosie. “Het kan snel weer omkeren allemaal. Bij Ajax hebben we kunnen zien hoe rap een grote berg geld kan verdampen. In sportief opzicht kan ook de situatie bij PSV veranderen, mochten ze straks een paar sterkhouders kwijtraken.”

Gekeken wordt daarbij naar met name Walter Benítez, Jerdy Schouten, Joey Veerman, Olivier Boscagli, Noa Lang, Malik Tillman en Ismael Saibari. “Bij Ajax moeten we zorgen dat we gereed zijn voor dat moment. Er wordt nu veel en goed gewerkt aan een nieuw fundament. We hebben een tijd van chaos gehad, dat is nu onder controle. Het schip is weer op koers en dat werd tijd ook”, aldus De Boer tot slot.

Kroes straalt te weinig ambitie uit

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie