‘Dat heeft mijn vader helemaal niet over Veerman gezegd’

Foto: ‘Dat heeft mijn vader helemaal niet over Veerman gezegd’

Vandaag gaat het veel over de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Japan op het WK, maar ook over de nieuwe G-Star-advertentie met Joey Veerman.

Ronald Koeman junior reageert op advertentie Joey Veerman

Vandaag werd de desbetreffende reclamecampagne met de PSV-middenvelder in de hoofdrol gereleaset: ‘Denim with true character’, met een duidelijke knipoog naar het gedoe om het karakter van de spelmaker.

Ronald Koeman junior, Telstar-goalie én zoon van de bondscoach, reageert in de podcast WK Mixed Zone op de actie van Veerman: “Dat is zijn goed recht, toch? Het is heel groot gemaakt over zijn karakter. Volgens mij heeft mijn vader daar één keer wat over gezegd, Over een team samenstellen, wat het beste is om naar een WK te gaan. Hij heeft niet gezegd: hij is vervelend in de groep. Dat hebben de media er een beetje van gemaakt. Voetballen kan die wel.”

De doelman erkent wel dat zijn vader het allemaal wat handiger aan had kunnen pakken: “Dat heb ik ook wel gezegd, hoor. Maar zondag (Nederland – Japan, red.) is het belangijkste, hè. Hij mag een foto posten. Mijn pa zegt ook weleens wat over hem en dat moet hij allemaal maar accepteren.”

Nooit meer in Oranje?

Valentijn Driessen reageerde eerder op de advertentie: “Dit betekent wel dat Veerman alleen nog kans maakt op een plek in de Oranje-selectie met een andere bondscoach dan Koeman. Ik denk dat Koeman dit wel ziet als een natrappende beweging en die zal zeggen: met Joey Veerman wil ik niks meer te maken hebben. Of Veerman hier iets mee opschiet? Dat weet ik ook niet.”

Zou het überhaupt bij de bondscoach terechtkomen? “Koeman leeft weliswaar in een bubbel, maar die bubbel is groter dan wij denken. Familie en vrienden staan gewoon nog met hem in contact. Ik denk dat hij het zaterdagochtend heel vroeg heeft geweten dat Joey Veerman heel groot in De Telegraaf staat met deze advertentie.”

Toffe advertentie?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie