Chelsea-eigenaar Todd Boehly: ‘De Britse pers overdrijft altijd’

Foto: Chelsea-eigenaar Todd Boehly: ‘De Britse pers overdrijft altijd’

Het was nog niet altijd een prettige samenwerking tussen de media in Engeland en de eigenaren van voetbalclubs. Amerikaan Todd Boehly is daarin geen uitzondering, zeker niet nadat hij zijn club heeft neergezet als een ‘koopclub’.

Ruziënde eigenaars liggen niet lekker bij Britse pers

De baas van The Blues reageert ietwat gefrustreerd over de pers, met de nodige kritiekpunten. “De pers in dit land overdrijft heel graag”, constateerde Boehly. “We hebben een strategie bedacht en die uitgevoerd. Dingen worden ondernomen hier bij Chelsea.”

Zijn frustratie is duidelijk, maar ietwat dubieus te noemen. Als je zoveel spelers aantrekt, is het toch niet zo gek dat men daarover schrijft? Het is immers nieuws, ook als je het iedere week doet. “Ik kijk niet graag in de achteruitkijkspiegel, die tijd is geweest.”

Wat vind jij hiervan?

  • De eigenaar heeft gelijk
  • Het is toch het werk van de pers om daarover te schrijven?
  • De eigenaar heeft gelijk
  • Het is toch het werk van de pers om daarover te schrijven?

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie