Bruno Fernandes wijst megadeal af: ‘Ik wil op het hoogste niveau blijven’

Foto: Bruno Fernandes wijst megadeal af: ‘Ik wil op het hoogste niveau blijven’

Manchester United-aanvoerder Bruno Fernandes heeft een megatransfer naar Saudi-Arabiƫ definitief afgewezen. Al-Hilal had een astronomisch bod van 300 miljoen pond klaarliggen, 100 miljoen voor United, 200 miljoen salaris voor Fernandes. De Portugees kiest echter bewust voor een langer verblijf op Old Trafford.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Ambitie en familie waren grootste factoren voor zijn beslissing

ā€œIk had voor het geld kunnen gaan,ā€ meldt Fernandes. ā€œRuben Neves en Joao Cancelo spelen daar, goede vrienden van mij. Ik wil op het hoogste niveau blijven spelen, in de grootste competities. Ik voel dat ik dat nog steeds kan.ā€ De keuze van Fernandes is ook een opsteker voor United-trainer Ruben Amorim. De Portugese coach had zijn aanvoerder niet willen laten gaan en ziet in hem de ideale leider voor zijn wederopbouw. ā€œHij kiest ervoor om te winnen,ā€ zei Amorim na de AziĆ«-tour van United. ā€œHij hoort thuis in de beste competitie ter wereld.ā€

Een andere belangrijke reden voor zijn beslissing: zijn gezin. Fernandes wil zijn familie niet weghalen uit hun vertrouwde leven in Manchester. Zijn vrouw Ana Pinho speelde daarin een cruciale rol. ā€œZij vroeg mij: ā€˜Is dit echt wat je wil?’ Ze zette mijn sportieve ambities boven alles,ā€ vertelde Fernandes. Hij lijkt vastberaden om met United weer prijzen te pakken. Met onder meer de komst van Matheus Cunha en mogelijk Bryan Mbeumo is de wederopbouw in volle gang.

Wat zou jij hebben gedaan?

  • Blijven bij Manchester United
  • Cashen in de zandbak
  • Blijven bij Manchester United
  • Cashen in de zandbak

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie