Brobbey zoekt verklaring: “Ik train veel op afwerken”

Foto: Brobbey zoekt verklaring: “Ik train veel op afwerken”

Brian Brobbey heeft dit seizoen de nodige moeite met het maken van doelpunten. De spits van Ajax scoorde in 24 Eredivisie-wedstrijden slechts vier doelpunten. Ook Brobbey erkent zelf dat dit ’te weinig’ is.

Brian Brobbey spreekt over doelpuntendroogte in de Eredivisie

“Zeker weten”, is het antwoord van Brobbey als hij de vraag van NU.nl krijgt of hij dit seizoen te weinig gescoord heeft. “Als je niet scoort, gaat het moeizaam.” Toch heeft de aanvaller het idee dat het de laatste weken wel beter gaat. “Als ik al mijn kansen had benut, zou ik nu ook veel meer doelpunten hebben gemaakt. Maar de laatste weken voelt het wel goed, hoor. Ik pak nu ook mijn doelpunten mee.”

De Oranje-international wil zichzelf dan ook niet de put in praten. “Er wordt van mij verwacht dat ik keihard werk voor het team. Het drukzetten begint voorin en er wordt verwacht dat we dat de hele wedstrijd volhouden.” De spits vindt het lastig om te zeggen of de defensieve arbeid die hij moet leveren ten koste gaat van het maken van doelpunten. “Ik weet niet of de speelwijze dit seizoen ten koste gaat van mijn scherpte voor de goal. Ik heb er geen verklaring voor. Ik train veel op het afwerken. Ik zie ook geen verschil tussen mooie of lelijke doelpunten.”

PSV – Ajax

Zondag komt Brobbey vermoedelijk weer in actie als Ajax het in Eindhoven opneemt tegen PSV. De aftrap van de Eredivisie-topper is zondag om 14.30 uur. Het verschil tussen beide ploegen op de ranglijst bedraagt momenteel zes punten.

Denk jij dat Brobbey dit seizoen nog minstens tien keer gaat scoren in de Eredivisie?

  • Ja, dat verwacht ik wel
  • Nee, dat verwacht ik niet
  • Ja, dat verwacht ik wel
  • Nee, dat verwacht ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:43
3+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
5+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
33+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
55+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
46+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
42+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
21+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
11+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
21+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
11+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’
20:25
20+
‘Dat maakt Brian Brobbey lastig’
20:06
36+
Groot mysterie rond De Ligt in Engeland
19:48
29+
Ajax-tragedie: basisspits mist rest van het seizoen
19:29
94+
‘Ziek’ salaris voor vierde officials in Keuken Kampioen Divisie
19:10
282+
Aangifte gedaan tegen grove Johan Derksen
18:51
608+
‘Arne Slot terug naar Eredivisie-top’
18:36
76+
Feyenoord-directeur: “Niet eens een gek idee om Ajax de nummer één te laten zijn..”
18:20
18+
Oud-spits wil hoofdtrainer Feyenoord worden: “Altijd al mijn club geweest”
18:05
195+
Zechiël enorm onder de indruk van twee Oranje-spelers in het bijzonder
17:50
14+
Eredivisie-aanvaller die al drie keer scoorde: ‘Hopelijk volgend jaar in Feyenoord-basis’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie