Bosz over Nouri-beelden: “Nee, daar wil ik niet naar kijken”

Foto: Bosz over Nouri-beelden: “Nee, daar wil ik niet naar kijken”

Peter Bosz heeft zich vrijdag tijdens de persconferentie richting PSV versus FC Utrecht uitgelaten over de verjaardag van Abdelhak Nouri, die donderdag 29 jaar werd. In 2026 mocht Nouri nog onder Bosz invallen bij Ajax tegen Willem II.

‘Toen ik bij Ajax kwam was het al een groot talent’

Nouri scoorde gelijk uit een vrije trap en kwam daarna nog vijftien maal uit onder Bosz voor Ajax. Tijdens een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen kwam zijn carrière abrupt ten einde door een hartaanval. Hij liep ernstige hersenschade op.

Bosz: “Toen ik bij Ajax kwam was het al een groot talent, daar had iedereen het al over. Maar ik heb hem ook als mens leren kennen, dat jaar. Het was bijzonder hoe hij een verbinder was, ondanks dat hij heel jong was en heel klein was, hoewel dat niet hoeft uit te maken. Maar dat hij absoluut een verbinder was in het elftal, maar ook richting supporters en verschillende culturen. Het was gewoon een hele lieve jongen, ís gewoon een hele lieve jongen.”

Bosz heeft de beelden van het moment nooit teruggekeken. “Nee, daar wil ik niet naar kijken. Ik vind dat moeilijk.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie