Bosz onthult goed én slecht nieuws uit blessureboeg PSV

Foto: Bosz onthult goed én slecht nieuws uit blessureboeg PSV

PSV neemt het zaterdagavond op tegen Fortuna Sittard. In eigen huis moet er gewonnen worden om nog enigszins hoop te houden op de titel, én om Feyenoord niet dichterbij te kunnen laten komen.

Olivier Boscagli en Sergiño Dest terug bij PSV, Ismael Saibari nog niet

Het is dan ook een forse tegenvaller dat Ismael Saibari nog niet inzetbaar zal zijn. De Marokkaanse middenvelder viel vorige week tegen FC Twente uit met een enkelblessure en zit nog in de lappenmand, zo meldt trainer Peter Bosz op de persconferentie van vrijdagmiddag.

Olivier Boscagli, Sergiño Dest (die in Twente ontbraken) en Armando Obispo (die net als Saibari uitviel) zijn wél weer beschikbaar voor de regerend titelhouder. Dat geldt niet voor Rick Karsdorp, die zijn laatste wedstrijd voor PSV wel gespeeld lijkt te hebben.

Jerdy Schouten, Ricardo Pepi en Lucas Pérez liggen er al langer uit en komen ook niet meer in actie dit seizoen.

PSV gaat simpel winnen van Fortuna

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie