‘Bosz moet dit seizoen nog rigoureuze wisseling doorvoeren”

Foto: ‘Bosz moet dit seizoen nog rigoureuze wisseling doorvoeren”

Björn van der Doelen vindt niet dat PSV Walter Benítez in de resterende duels van het huidige seizoen al vervangen moet worden door Joël Drommel. Dat opperde journalist Marco Timmer, als de Eindhovenaren Drommel mogelijk als eerste doelman van volgend seizoen zien.

Moet Peter Bosz nu al voor Joël Drommel kiezen?

In de Skiete Willy Podcast van Voetbal International werd de keeperskwestie besproken. Drommel gaf eerder al aan alleen te willen blijven in het Philips Stadion als hij komend seizoen de eerste keuze is. “Moeten we die niet nog een kans geven?”, vraag Van der Doelen zich af, toen de naam van Drommel viel. In dat geval vindt Timmer dat Peter Bosz in het huidige seizoen nog moet wisselen. De voormalig middenvelder van de Nederlandse topclub is het daar duidelijk niet mee eens.

Duidelijke mening van Van der Doelen

“Ik zou Benítez dan nu nog wel in de goal houden. Onzin, volgend seizoen is weer een nieuw seizoen. Dat doe je dan volgend seizoen. Wat is dat nou voor een rare…”, reageerde een verbijsterde Van der Doelen. “Dan zeg je dus eigenlijk dat je Benítez beter vindt nu”, counterde Timmer. “Maar jij bent ook geen trainer, dat is misschien maar goed ook”, lachte de oud-prof.

“Of ze in hem niet de eerste keeper zien? Ja, dat weet je niet. Niet op dit moment, maar misschien volgend seizoen wel”, sloot Van der Doelen af over Drommel.

Wat zijn de andere opties voor PSV onder de lat? Bizot of Olij? “Ja, Olij werd al wel vaker genoemd bij PSV. En die oude Sparta-keeper die nu in Italië zit, Okoye. Wellenreuher? Die stond vorig jaar al op de nominatie. Maar ik denk dat ze twee nieuwe keepers gaan halen”, oordeelde Timmer.

Nu al Drommel onder de lat zetten?

  • Ja, doen
  • Nee hoor
  • Ja, doen
  • Nee hoor

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie