Bosz over dure PSV’er: “Heb hem vrij weinig te bieden”

Foto: Bosz over dure PSV’er: “Heb hem vrij weinig te bieden”

Bij PSV loopt het momenteel als een trein. Keerzijde van de medaille is dat er eventjes weinig perspectief is voor de spelers die nu op de bank zitten. Adamo Nagalo bijvoorbeeld heeft dit seizoen nog geen één keer meegedaan met de hoofdmacht. Vorig seizoen kwam de international van Burkina Faso nog voor zo’n zeven miljoen euro over vanuit Denemarken.

PSV-trainer heeft slecht nieuws voor Adamo Nagalo

“Nu Ryan Flamingo op de bank is gekomen, wat moet dat voor Adamo betekenen?”, vraagt coach Peter Bosz zich hardop af, in gesprek met Voetbalprimeur. “We hebben eigenlijk drie centrale verdedigers op de bank zitten, als ik ook Armando Obispo erbij reken. Die jongen heeft nog geen minuut gemaakt. En hij traint echt goed. Hij heeft daarin enorme stappen gemaakt, vind ik. Hij is nu degene die na iedere training aan André (Ooijer, red.) vraagt: kunnen we nog wat extra doen? Hij is nu degene die na de wedstrijd naar Terry (Peters, red.) gaat: Ik wil hier nog even lopen. Terry zegt dan dat het niet hoeft, maar hij vindt dat fijn, zoals in Alkmaar.”

“Daarmee laat hij wel zien dat hij het snapt en dat hij ook goed bezig is. Ik kan hem alleen vrij weinig bieden op dit moment”, gaat Bosz verder over Nagalo. “Dus dat is wel eventjes een ding. Maar voor de rest denk ik dat we een goede selectie hebben. En als er niks gebeurt, dan zal er bij ons ook weinig gebeuren.”

Zelf heeft Bosz dan ook geen concrete transferwensen voor de winterse transferperiode. “Mits er verder niets gebeurt én tenzij er iets voorbij komt, waarvan je zegt: dat kunnen we niet laten lopen. Maar dat weet ik niet, dat is ook niet aan mij”, aldus de trainer tot slot.

Nagalo gaat uiteindelijk alsnog wel slagen bij PSV

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:48
0+
Wieffer eerlijk over rol: “Of ik dan weg ga?”
18:31
1+
Bekende trainer van topclub is ‘echt gek’
18:14
26+
‘Mats Deijl maakt wéér een transfer’
18:00
125+
Kuip beeft om ‘bliksemtransfer Valente’
17:57
11+
Gijp lacht om situatie dure PSV’er: “Speelt nooit meer!”
17:40
11+
Van Persie keihard gekraakt: “Laat hem lekker voetballen”
17:23
12+
Nederlandse analist bedreigd na tv-optreden
17:06
31+
Engelse media: Liverpool heeft beslissing over toekomst Slot gemaakt
16:48
5+
Oranje-international opgewacht door eigen fans
16:32
0+
Voorspelling FC Barcelona – Celta de Vigo: thuiszege met tegengoal
16:31
12+
‘Dit is de reden van de wrijving tussen Slot en Salah’
16:14
46+
‘Ajax heeft tienersensatie op de korrel’
16:00
15+
Feyenoord gewaarschuwd voor doelwit: “Hij lijkt op Lucas Pratto”
15:51
12+
‘Opvolger René van der Gijp in VI dient zich aan: vrouw’
15:36
41+
Twente-directeur Streuer gaat helemaal los over Weghorst
15:21
35+
‘Kjell Scherpen naar huidige nummer 6 van de Eredivisie’
15:06
202+
‘Megastunt: Cruijff haalt 58-voudig international naar Ajax’
14:50
88+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen PEC Zwolle: Bosz rouleert
14:35
50+
‘Knallende clash: Noa Lang weg bij Galatasaray’
14:20
21+
‘Onzin’ rond Veerman, ‘Koeman moet ingrijpen’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie